Otsing märksõna järgi: "register"

8 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 8
 1. Kuidas Printeri Definitsioonid Registrist Kustutada
  • Currently 5 / 5

  Erinevatel puhkudel võib tulla vajadus printeride registri kaudu eemaldamine. Allpool registri key-d, mille suunas vaadata.

 2. Kuidas Muuta Windows XP Kuupäeva Kuvamise Vormi Kausta Detailvaates
  • Currently 5 / 5

  Windowsi kuupäeva kuvamise viis võib teinekord olla segadusseajav, kui nt kuu ja päev ilmuvad vales järjestuses. Windowsi kuupäevavormingut võivad kasutada ka mõned programmid, mis vaikimisi eeldavad, et kuupäev just näiteks dd.MM.yyyy vormingus...

 3. Kuidas Internet Explorer Tagasi Vaikebrauseriks Määrata
  • Currently 4.83 / 5

  Kui otsustasid vahetada endale installitud teise brauseri (Firefox, Opera vmt) tagasi IE vastu ning selle käigus installisid maha ka selle teise brauseri, millle olid juhtumisi enne ka vaikebrauseriks määranud, võib juhtuda, et e-mailidest või messengerist saadetud...

 4. Kuidas kontrollida sõiduauto tausta
  • Currently 4.67 / 5

  Lihtne õpetus kontrollimaks Eesti registris oleva sõiduauto tausta, sealhulgas info liiklusõnnetuste kohta, omanikuvahetused, tehnoülevaatused, registritoimingud, auto täpsed andmed jm. Võimaldab kontrollida enne ostu faktide tõele vastavust.

 5. Kuidas Teha Windows Xp Tunduvalt Kiiremaks
  • Currently 4.55 / 5

  Netis on igasugu õpetusi, mis lubavad sulle nii ja naapidi, et tee seda ja teist, siis saad oma arvuti kiiremaks. Kui Sa just ei viitsi hakata uuesti Windowsit installima, siis võtan siin kokku asjad, mille abil mina oma vana Fujitsu Siemensi 2,8GHz Celeron 512MB RAM koomast...

 6. Kuidas MTR registreeringu õigsus internetis kinnitada
  • Currently 4.5 / 5

  Iga aasta 15.aprilliks peavad MTR (Majandustegevuse Registri) registreeringut omavad ettevõtted oma registreeringu andmete õigsuse kinnitama. Kuidas MTR registreeringu õigsust internetis kinnitada?

 7. Kuidas Vabaneda MS Antispyware 2009 & Twex.Exe Programmist/Viirusest
  • Currently 4.2 / 5

  Kui arvuti on nakatunud MS AntiSpyware 2009 & twex.exe nimelise programmiga, siis aitas mul sellest lahti saada järgnevate võtete kasutamine. Antiviirus ja spyware teda kahjulikuks ei hinnanud ja ära ei koristanud.

 8. Kuidas Taastada Arvuti Taastepunkti (restore Point) Aegne Seis Windows Xps
  • Currently 3 / 5

  Kui lõid igaks juhuks taastepunkti ja pärast masinas muudatuste tegemist mõni asi ei tööta nagu peaks, taasta endine olukord kasutades System Restore'i.