Kuidas Kindlustada Auto Soodsalt Ja Lihtsalt

Kirjutas Arvo
Article3662836882uNUeCX

 (23 korda hinnatud)

Kes omab autot, see teab kohustusest auto liiklusõnnetuse vastu kindlustada. Kui Sa soovid autole kohustuliku liikluskindlustuse hankida toolilt tõusmata ja veel soodsaima hinnaga, siis see õpetus on sulle! Tee online-päring internetis ja vali mitmete kindlustusseltside pakkumiste vahel ja tee soodsaim valik!

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • 5 min vaba aega
  • internet
  • sõiduki registreerimistunnistus
1
Ava internetis online kindlustusvahendaja kodulehekülg
2
Kliki alajaotusel "Sõiduki kohustuslik liikluskindlustus"
3
Vali oma sõiduki liik. Näiteks, kui sul on Honda Civic, siis valid sõiduauto (M1). Kui sa ei tea, mis on sinu sõiduki kategooria, siis leiad selle kindlasti auto tehnilisest passist ehk registreerimistunnistuselt.
4
Sisesta oma sõiduki andmed vastavalt küsitule. Tuleb valida soovitav poliisi algusaeg, sisestada oma isikukood, sõiduki registreerimismärk, omaniku aadress (sama mis registreerimistunnistusel) ja mootori võimsus kilovattides (KW). Andmete kinnitamiseks ja edasi liikumiseks vajuta lihtsalt nupule edasi.
5
Step2036209868B4oRg1 Vali Sulle sobivaim kindlustuspakkumine. Kliki lihtsalt sobivaimal pakkumisel. Näiteks, kui soovid kindlustada auto 6-kuuks minimaalsete kuludega ja ilma uue poliisi kohustuseta, siis klikid tabelis "EI-lepingu hinnad" 6-kuu real kõige soodsaimal pakkumisel. Pööra tähelepanu EI ja JAH lepingute erinevusele.
6
Arve saaja andmete täitmine. Täida lahtrid arve vormistamiseks. Vali, kas soovid poliisi e-postiga või postiga. Soovitan valida kiireim ja mugavaim variant- e-postiga. Vajuta edasi.
7
Kindlustus sõlmitud! Kontrolli kõik andmed üle. Kui kõik tundub õige olevat, siis vajuta "Kõik andmed õiged, tellin poliisi." Pakutakse mugavat võimalust panga kaudu poliisi eest tasuda. Kui tasutud, siis ainult oota poliisi laekumist postkasti.

Nipid ja hoiatused

  • Kindlustuspakkumiste lehel kuvatakse Sinu riskikoefitsent (näiteks 0,62) ja selle "kehtib kuni" aeg. Rahaliselt võib kokku hoida kui tellida pikaaegne poliis alles pärast seda kui koefitsent langeb;
  • Mida pikemaks ajaks kindlustad, seda rohkem säästad.
  • Minimaalse hinnavahega kindlustuspakkumiste korral vali pigem tuntud selts;
  • Ei soovita valida vähe tuntud kindlustusseltsi, mille esindusi võib olla ainult 1 või 2 (õnnetuse korral tuleb pikk sõit ette võtta, asjaajamine keerulisem).
  • Küsige oma sõpradelt erinevate seltsidega kogemusi või uurige foorumitest. Praktikas on teatud seltside puhul asjaajamine pärast õnnetusjuhtumit närvesöövalt aeglane, kuude kaupa tuleb oodata ja olla jalamees.

Kommentaarid

Arvo

Arvo

Medal_silver_3 Entusiast 878 punkti

Kategooria: Raha