Kuidas Internetist Autole Varuosa Tellida

Kirjutas Arvo
Article3513089021RSrp8Q

 (8 korda hinnatud)

Soovid soodsa hinnaga autole uut varuosa? Soovid teada kui palju mingi auto detail maksab? Soovid, et varuosa sinu kodu uksele tuuakse? Tutvu võimalusega osta varuosa e-poes.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • varuosade tundmine
  • või abivalmis mees
1
Uuri, millist varuosa sa oma autole vajad. Veendu, et varuosa asendamine lahendab probleemi, vastasel korral teed tarbetu kulutuse. Vajadusel kasuta spetsialisti abi.
2
Ladu24 avalehekülg veebis (www.ladu24.ee). Kasuta autovaruosade veebipoe teenust. Veebist tellides ei pea sa raiskama oma aega autovaruosade kaupluste otsimiseks, nendesse sõitmiseks, varuosa tellimiseks ja hiljem veel järele minemiseks. Kasuta laia valikuga ostukohti nagu näiteks Ladu24.ee või autoosad.ee. Varuosa otsimiseks ja ostmiseks ei pea olema registreerunud kasutaja (aga on soovituslik seda teha).
3
Otsi soovitud varuosa. Varuosa otsimise protseduur on lihtne. Tuleb sisestada auto mark, mudel, täpsustada mootorit, tootmisaastat jms. Kasuta auto tehnilist passi, sest korrektsed andmed on õige varuosa leidmise eelduseks. Varuosasid saad lehitseda etteantud autoandmete põhjal tooterühmana või kogu nimekirjana. Paljudel varuosadel on võimalus avada juuresolev pilt, millelt leiad joonise või mõõtmed. Soovitav oleks mõõta asendatav varuosa. Kui oled leidnud, mida otsisid, siis aseta toode ostukorvi. Täpsemad ostujuhised leiad külastatavalt lehelt.
4
Teosta ost. Ostukorvis saab kontrollida, täiendada, kustutada ja muuta ostetava kauba nimekirja. Ostu vormistamiseks tuleb täita ankeet. Mõtle läbi, mis aadressile kaupa soovid. Sisesta kättetoimetamist abistav informatsioon kui see on vajalik. Tasu kauba eest läbi pangalingi, sest see on mugav (eeltäidetud andmed). Kaup saabub kõige varem järgmisel päeval. Veendu kauba kompleksuses. Kui mõni varuosa ei sobi, siis võta ühendust klienditeenindusega ja lepi kokku vahetuses.

Nipid ja hoiatused

  • Ole ettenägelik ja telli korraga kõik vajalikud osad (ühe postikuluga).
  • Võimalusel registreeru kasutajaks, sest see võib anda püsikliendisoodustusi.
  • Võrdle erinevate veebipoodide ostukorvi lõpphinda ja vali soodsaim.
  • Pea meeles, et paljusid varuosasid tuleb autol vahetada kindla aja või läbisõidu järel. Mittevahetamine võib muuta auto kasutuskõlbmatuks.
  • Tundmatust varuosakeskusest tellides võid jääda ilma nii oma rahast kui ka kaubast.

Kommentaarid