Kuidas Kontrollida, Kas Su Poiss Petab Sind

Kirjutas Annaliisa
Article525091500xPQreo

 (26 korda hinnatud)

Mõnikord on selline tunne, et poiss ei mõtle ainult sulle kogu aeg.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • pead olema valmis võimalikkude tagajärgedega leppima
  • rahulikuks jäämine
1
Vaata ja jälgi teda, et näha, kas ja mida ta kahtlast teeb netis, proovi teda tabada (kuid lähene naljaga). Jälgi, kas ta on hakanud kauem netis olema. Vaata, kas ta chatib pidevalt mõne konkreetse tüdrukuga. Proovi üle tema õla teksti lugeda ja see on halb märk, kui ta kohe selle alla laseb või peita proovib, kui sina tuppa tuled (kui tuppa tuled ja tema ei vaata su poole (vähemalt kohe mitte), siis võimalik, et ta üritab peita seal midagi).
2
Loe ta rate kommentaare ja orkuti scrappe, loe ridade vahelt. Ole valvel kui seal liiga tihti kordub üks nimi. Isegi kui ta igaltpoolt jäljed kustutab, võib juhtuda, et mõni teade tuleb talle sellelt inimeselt siis kui sina kontrollid seal. Ära ta parooliga kaitstud kohtadesse mine, isegi juhul, kui ta on end unustanud välja logida. Kuid kui oled juba kindel, et sealt midagi leida võiks, tee siis sedagi.
3
Kui sa oled arvutiga natuke osavam ja su poiss piisavalt mitteosav arvutite alal et tähele panna siis kasuta "keylogging software". Ma ise ei tea kuidas täpselt seda teha, sest mul üks tuttav pani selle arvutisse peale ja näitas kuidas käima panna, näiteks samal ajal kui ma pesemas või kuskil mujal ära olen. Salvestas mu poisi iga klahvi vajutuse sellel ajal ja pärast sai neid lugeda!
4
Teeskle poisiks olemist mõnikord, kui msn käima läheb ja teda pole. Aga ütle ainult mõni lühike lause, siis kui keegi ise juttu alustab, siis näed mis jutt ja mis teemad tulevad. Ära ise juttu alusta igaks juhuks.
5
Küsi talt telefoni, et sellega teisest toast helistada emale. Kui tal seal midagi varjata on siis peaks kohe saama reaktsioonist aru. Küsi otse ka sõnumeid lugeda mõnikord. Kui tal midagi varjata pole siis ta lubab.

Nipid ja hoiatused

  • Kui kahtlustad, et ta petab võiksite koos midagi teha, mis eemaldaks kõik kahtlused (üks hea romantiline õhtu koos oleks väga hea)
  • Kui kahtlustad, et ta äkki petab võiksid talle rääkida oma mõtetest...
  • Tagant nuhkima hakates võid riskida usalduse kadumisega, kuid kui leiad oma kahtlustele kinnitust siis tead, et see oli see seda väärt
  • Võid ise palju haiget saada...

Kommentaarid