Kuidas Lihtsalt Saledaks Saada

Kirjutas theadvinci
Article4055225209p1xrmj

 (36 korda hinnatud)

Kui lisakilod piinavad, siis aitavad saledate inimeste 10 harjumust.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Kaal.
1
Ära pea dieete. Söö lihtsalt mõistuse piires. Dieedi ajal seedimine aeglustub ja organism harjub vähemate kaloritega. Dieedi lõppemisel on seega iga kalori mõju kahekordne ja kaal tõuseb taas.
2
Kaalu ennast pidevalt. Paljud saledad inimesed kaaluvad ennast iga päev. Kui kaal tõuseb üle 2 kilo on kergem põhjusele jälile saada ja suuremat tõusu ennetada.
3
Regulaarne trenn. Isegi 15 minutised jalutuskäigud on samm õiges suunas. Leia uus hobi või tegele mõne unustatud vanaga. Rulluisutamine on hea mõte.
4
Ära lahenda probleeme toiduga. Saledad inimesed ei ahmi toitu sisse (või jooma) kui neil on halb tuju või igav. Küsi endalt kas toit lahendab sinu probleemi? Mine parem sõpradega kinno või vaata eelmist punkti.
5
Lõpeta söömine kui kõht on täis. Lihtne ja loogiline. Meenuta kui halb on olla kui kõht on liiga täis ja sul on kohe kergem edasi söömisest keelduda.
6
Väldi kiusatusi. Milleks hoida endal kodus šokolaadi ja muud sellist kraami kui sa tead, et sul tekib kiusatus. Saledatel inimestel on maiustuste asemel kodus puuviljad.
7
Luba endale aeg ajalt maiuseid. Kui keelata endale pidevalt midagi, siis isu selle järele kasvab. Vali täpselt, mida tahad ja söö seda aeglaselt nautidest.
8
Söö hommikusööki. Enamik saledaid inimesi sööb hommikust. Seedimine aktiveerub peale öist paastu alles siis kui midagi hambavahele oled saanud.
9
Liigu rohkem. Saledad inimesed liiguvad rohkem. Jalutuskäigust jääb väheks kui sa ülejäänud päeva istud arvuti või teleka ees. Liiguta end rohkem.
10
Ära jäta söögikordi vahele. Üle kuue tunni söömata olemisel aeglustub seedimine ja aeglane seedimine on saleduse vaenlane. Pealegi näljane inimene sööb kõike mis ette juhtub selle asemel, et valida midagi tervislikku. Võta iga 3 tunni tagant midagi hamba vahele.

Nipid ja hoiatused

  • Tee kõike mõistuse piirides ja ära stressa ühe või teise punkti pärast. Hea enesetunne on kõige hea alus.

Kommentaarid

theadvinci

theadvinci

Medal_silver_1 Uustulnuk 28 punkti

Kategooria: Tervis