Kuidas Lihtsasti Jõuludeks Valmistuda

Kirjutas Toomas
Article2495755271Na7pVC

 (11 korda hinnatud)

Jõulud võivad kujuneda mõnusa ja rahuliku olemise nautimise asemel hoopis üheks suureks sagimiseks ja ringi jooksmiseks. Loe kuidas asjad hõlpsasti kontrolli all hoida.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt väljakutsuv

Vajalikud asjad

  • Jõulumeeleolu
  • Jõulutoidud
  • Raha kingituste ja kaunistuste jaoks
1
Kingid Tee kingituste nimekiri juba varakult augustis! See võib tunduda naljakas, aga vara alustades hoiad ära üsna hulga stressi ja võimaluse, et keegi oluline hoopis kingitusest ilma jääb. Pärast vabandada ei ole tore, kui kellegi ära unustasid ja mida varem sul on kingitused ostetud, seda rohkem on aega pärast tegeleda teiste ettevalmistustega.
2
Toiduained Toiduainete nimekiri tee juba kuu enne jõule, pane kirja kõik, mis kavatsed koju osta. Kauem säilivad asjad osta juba mitmeid nädalaid ette ära - tee kõik mis võimalik, et mitte sattuda jõulude aegsesse ostuhullusesse. Võib juhtuda, et sa ei saa siis lihtsalt seda kaupa enam, mis sul tarvis on - letid tühjad.
3
Kaunistused Kodu ja maja kaunistamist alusta detsembri alguses. Detsember on jõulukuu, on mõnus ja hea, kui jõulutunne tekib kohe kuu alguses. Ise kodu kaunistades, pere või sõpraderingis, tekitab see meeldiva olemise (kaunistamise kõrvale võib juba mekkida ka hõõgveini rosinatega - toob jõulupuna põskede peale ja teeb südame soojaks).
4
Step472914433EnFFTh Kui tood jõulupuu, siis tee sellestki sündmus omaette, mida tähistada. Kaunista seda pere või sõpradega koos - jõulud on koosolemisaeg. Meenutage ka olnud jõule ja mis siis koos tehtud sai ja kes kus oli ning kes mida kingiks sai.
5
Step2823054744HMhvBt Piparkoogid. Soeta neid, et neid oleks kogu aeg käeulatuses, laua peal vaagnas, kapis, elutoas. Piparkoogid on kogu jõulude olulisemaid asju, varu neid!
6
Step3458400686hEOcYP Küünlad. Kodus olgu küünlaid ja kindlasti ka üks advendiküünal, mida advendi päeval süütad. Küünlad tekitavad tuppa jõuluhõngu oma hubase valguse ja mõnusa lõhnaga.
7
Laula jõululaule ja õpi varakult selgeks mitu jõululuuletust, tead, et nagunii tuleb sul ette võtta need arglikud sammud Jõuluvana juurde, parem, kui oleksid siis valmistunud. Ära looda "jõuluvana punanina hüppas üle laualina.." peale, ilus luuletus olgu ilusa kingituse eest ikka omal kohal!

Nipid ja hoiatused

  • Kui lõpuks võtad ehted maha, paki need hoolsalt, järgmine aasta kasutad jälle!
  • Küünlaid süüdates vali hoolega nende asukohta, tulega tasub kindlasti ettevaatlik olla.

Kommentaarid