Kuidas Muuta Oma Vannituba Tõeliseks Veemõnude Nautimise Spaaks

Kirjutas Kristiina
Article486097469EsC4c5

 (9 korda hinnatud)

Vanniskäik maandab väga hästi stressi ja annab energiat, selle vaimseid ning füüsilisi lisaväärtusi saab võrrelda spaanaudingutega ning mis kõige parem, koduseinte vahel on see luksus peaaegu, et tasuta.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne
1
Enne vanni minemist, korista vannituba liigsest kolast. Viska minema kõik, mida sa ei vaja või kasuta. Lükka WC-potile kaas peale ning pane ka kraanikausi äravoolukohale ette tropp - niimoodi tagad hea feng shui ning positiivne energia ei saa väljuda.
2
Step951088988XNkb8W Valmista vann ette. Vannipadi muudab vannis logelemise mugavamaks. Veekindlad vannivalgustid, mida saab asetada vanni kõrvale või suisa vees ujutada, muudavad meeleolu kardinaalselt.
3
Jäta rõivad magamistuppa. Vannirituaal puhastab keha ja vaimu. Sisene vannituppa vaid susside ning hommikumantliga, viimase selga panemine on märgiks, et nauding on lähedal.
4
Loo miniatuurne aururuum. Enne vanni vee laskmist ava dušš ning lase kuumal veel joosta suletud ukse taga. Aurune vannituba aitab kehal pingest paremini vabaneda.
5
Vali õige temperatuur. Liiga kuum vann võib lõppeda purunenud kapillaaride ehk juussoontega. Vannivesi peaks olema just nii soe, et suudaksid end ühe korraga sisse kasta.
6
Step1730347288Mgznjz Süüta küünlaid. Investeeri pigem ühte kallisse aroomiteraapiaküünlasse kui mitmesse mõttetusse tehislõhnastajasse.
7
Vali õige muusika. Lase kõlada oma lemmikmuusikal ja hea tuju plaatidel, olgu tegemist siis chill-lounge või indie-rock muusikaga.
8
Vannis olles, ära küüri vaid ligune. Vannist on rohkem kasu, kui lihtsalt naudid nind liguned. 10 kuni 15 minutist piisab. Pane uks kinni, kustuta tuled(küünla valgusest piisab)ning keskendu hingamisele.
9
Step2233084182E3OFc0 Lülita end välja. Aega on piisavalt kõiksugu lemmiktegevusteks - klaasike veini, mõnus lugemismaterjal, seksikas unistus. Ajakiri on raamatust mõistlikum valik, sest see võib märjaks saada.
10
Väldi kohustuslikke hügieeni rituaale. Näomaski peale määrimine on kõige aktiivsem tegevus, millega peaksid end siduma. Juukseid pese siis, kui vannivesi ära voolab.
11
Pärast vanni, võta kiire dušš. Jahe dušš aitab säilitada kehasoojust, sest sulgeb su poorid ning paneb higistamise seisma.
12
Soojenda rätik. Võta kohev rätik, astea see radiaatorile ning soojenda sellega keha enne kuivatamist.
13
Step2981909310RKnUKf Niisuta keha. Katseta superniisutajaid, mis lukustavad niiskuse nahka, sest sisaldavad nii õli kui ka kreemi. Masseeri alati suunaga üles ehk südame poole, et aidata kaasa vereringele ning lümfitegevusele.
14
Puhka. Ideaalis peaksid minema otse voodisse. Kui see ei ole võimalik, hoia rätikut ümber veel 10 minutit ning keskendu hingamisele.

Nipid ja hoiatused

  • Puista vannivette soola. Meresool on hea, Himaalaja oma veel parem. Kui tahad keha kosutada soolas peituvate mineraalidega, mine vanni täiskuu ajal. Kui tahad, et keha puhastuks, noorkuu ajal.

Kommentaarid

Kristiina

Kristiina

Medal_silver_2 Algaja 266 punkti

Kategooria: Mood ja ilu