Kuidas Kasutada Kaamera Imitatsiooni, Et Muuta Maja Turvalisemaks

Kirjutas Marek
Article465003971gcq6gp

 (6 korda hinnatud)

Kasuta kaamera imitatsioone, et kaitsta oma maja ja hoida raha kokku päris turvakaametate paigaldamise ja ostmisega. Odavamate kaamerasüsteemide kvaliteet on lihtsalt nii halb, et nendega ei tee midagi eriti, seega on juba mõttekam paigaldada kaamera imitatsioon. Kaamerate olek, isegi kui nad ei ole sisse lülitataud, aitab ära hoida kuritegevust.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • kaamera imitatsioon, silt kaamera olemasolust
1
Tee väike uuring kuidas kurjategijad valivad kohti, mida nad soovivad röövida. Tavaliselt kurjategijad otsivad kõige lihtsama mooduse, et siseneda majja ja sealt hiljem väljuda Tavaliselt saavad nad kõige turvalisematest kohtadest läbi.
2
Vaatle enda maja mõtle kui sina oleksid kurjategija kuidas sa enda majja sisse murraksid. Jäta meelde, et just see kõige lihtsam tee on see, kust kurjategijad sisse murravad.
3
Muretse endale kaamera immitatsioon selle koha jaoks, mis on just kõige sobilikum sinu arust varastel sisse murdmiseks. Kui sa leidsid rohkem kui ühe koha siis peaksid muretsema rohkem kaameraid, et katta see ala kust kurjategijad siss saaksid.
4
Paigalda kaamera imitatsioon nii, et see oleks üsna nähtaval kohal. Röövlid peaksid nägema kaamerat ennem sissemurdmist ja selle peale minema jooksma. Juba kaamera nägemine peaks neilt igasuguse sissemurdmis mõtte eemale peletama.
5
Paiguta kaamera suunatuna sissepääsu poole. Kui sa kasutad ainult ühte kaamerat, siis ole kindel, et see oleks nähtav igast suunast.
6
Maja peasissepääsu juurde pane silt, mis annab teada turvakaamerate olemasolust. Selline silt paneb varast ringi vaatama millises asukohas on kaamera ja kaamerat nähes võtavad ette nad järgmise maja, mitte sinu maja!

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Kodu ja aed