Kuidas Leida Endale Odavaid Reisipakette

Kirjutas Marek
Article2375780841MGe46e

 (8 korda hinnatud)

Puhkusest võetakse tavaliselt maksimumi lõõgastusest ja naudingutest. Et kindel olla et sa just saad kõige soodsama reisipakkumise tuleb teha natuke uuringut, ennem kui esimene ettejuhtuv reisipaket ära võtta. Tuleks olla kindel, et reisile ei kulutata liiga palju, kuna see võib su finants olukorrale panna kena prõntsu ja hiljem reisilt tulles avastad, et selle paketi oleks poole odavamalt saanud, tekib sul hullem stress, kui reisile minnes.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Interneti olemas olu, kohalik ajaleht
1
Uuri välja milliseid pakkumise pakuvad kohalikud reisibürood. Tavaliselt pakuvad lennufirmad reisibüroodele odavamid pileteid ja mitmed bürood on juba odavamad piletid välja ostnud, et neid hiljem klientidele edasi müüa. Tavaliselt, mida vanem reisibüroo on, seda kindlamalt saab sealt odavaid pakkumisi, kuna suured reisifirmad ja hotellid usaldavad neid.
2
Kontrolli ka pakkumisi, mis on internetis. Kuna enamik inimestel on ligipääs internetile, siis tavaliselt leidub just seal vägasoodsaid pakkumisi. Aga ennem kui hakkad läbi interneti soodsat pakkumist ostma, siis ole kindel, et see pakkumine kehtib ka Eestis. Mõne pakkumise puhul tuleb sul näiteks ise Riiga või Helsingisse sõita ja see toob sulle kaasa lisakulusid. Üks mis on veel takistuseks, on see et läbi neti endale reise broneerides ei ole võimalik kohe reisi kohta küsimusi esitada, kuna tegemist ei ole näeost näkku suhtlemisega. Seoses sellega võivad jääda paljud asjad arusaamatuks. Selleks, et saada vasus enda küsimustele tuleb tavaliselt helistada või saata mail aga vastust kirjale ei pruugi tavaliselt kohe saada.
3
Odavaid pakkumisi võib leiduda ka kohalikes ajalehtedes. Ajalehtedesse pannakse tavaliselt just üles just hooaja pakkumisi. Näiteks jõulupakkumised ja suvepuhkuse pakkumise. Nende pakkumistega tasub tavaliselt kiire olla, sest kohad võivad suhteliselt kähku täis saada või saab lihtsalt kampaania otsa.

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Reisimine