Kuidas Puhastada Mikrolaineahju

Kirjutas Marek
Article2284422873xMN6Xg

 (1 kord hinnatud)

Kõvaks sulanud juust, spageti tükid ja see roheline värk mis mikrolaine ahjus on ja millest sa parem ei sooviks aru saada mis see on, annavad sulle märku, et oleks aeg puhastada mikrolaineahju. See puhastus on suhteliselt vaevarikas. Siin on sulle väike nõuanne kuidas puhastada kiirelt ja lihtsasti ilma, et kasutaks ohtlikke kemikaale.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Kauss, mida võib mikrolaineahjus kasutada, Küpsetussooda, Puhastuslapp
1
Pilt: Internet (küpsetussooda) Täida kauss veega ja lisa sina sisse küpsetus soodat. Lisa seda kuni vesi on kergelt hägune.
2
Panu kauss mikrolaineahju ja kuumuta seda seal kuskil 30 sekundit. Aja paika panemine sõltub tavaliselt sellest kui must su mikrolaineahi on. Võta hiljem kauss ettevaatlikult välja, kuna see on väga kuum.
3
Võta mikrolaineahjust välja pöörlev alus. Võta riidetükk, käsn või majapidamisesalvrätik ja kasta see vee sisse ja hakka mikrolaineahju puhastama. Alusta ülevalt poolt, sest tavalist langeb lahti tulnud mustus just alla. Kui tunned, et mustus hakkab jälle mikrolaineahjus kõvastuma ja lapiga on raske maha hõõruda, siis pane kauss jälle sisse ja kuumata seda.

Kommentaarid

Marek

Marek

Medal_silver_2 Algaja 120 punkti

Kategooria: Kodu ja aed