Kuidas Kuivast Näonahast Võitu Saada

Kirjutas Marih
Article4046675824yXj9xj

 (6 korda hinnatud)

Kuidas vahest muutub nägu kestendavaks ja kuivaks, ebameeldiv endale ja ebamugav ka kaaslaste keskel olles. Ehk suudab järgnev veidi sellist olukorda leevendada.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Aega enda jaoks
  • Raha produktide tarvis
1
Ära pese oma nägu seebiga. Seep kuivatab nahka. Selle asemel võib kasutada näiteks "Puhta Looduse" näopuhastuspiima, see jätab näo meeldivalt niiskeks.
2
Enne voodisse minekut kanda nahale alati õhuke kiht kreemi, kas tavalist näokreemi või öökreemi, see aitab nahal öö jooksul saada vajalikke vitamiine. Ühtlasi võib enne magamaminekut teha näole niisutavaid maske.
3
Iga hommik peale pesu tuleks kanda kreemi näole ja korrata seda tegevust veel kord päeva jooksul.
4
Kui kreemitamine ei toimi on olemas ka vanamoodsam viis, nimelt kalamaksaõli. Esialgu ei pruugi see tunduda küll kõige meelsam variant, kuid tulemused peaksid olema väga kindlad. Nimelt peaks võtma ühe lusikatäie kalamaksaõli tund enne hommikusööki või kaks tundi enne magamajäämist kahe kuu vältel, see peaks aitama nii naha kuivuse kui ka liigeste probleemide vastu.
5
Proovida võiks ka vanamoelist aurutamist. Nimelt näiteks hoida nägu rätiku all kartuliaurudes, selline tegutsemine peaks avama poorid ja pealmise mustuse, ning siis on ka kergem kuiva nahka hooldada. Seejärel tuleks teha seda kõike otsast peale - puhastada, teha mask, niisutada.

Nipid ja hoiatused

  • Kreemitada tuleks iga päev!
  • Proovida tasuks näiteks Eucerini, Puhta Looduse, Nivea, Essexi, Elisabeth Ardeni tooteid.
  • Hoidu naha koorimisest, tee seda alles siis, kui nahk on juba muutumas rasvasemaks ja niiskemaks, enne võid sa seda vaid rohkem kahjustada.
  • Ürita võimalikult vähe meikida, igasugune puuder või puuderkreem pigem tekitab vastupidist mõju. Puudrid kuivatavad nahka ja ei lase nahal hingata, puuderkreemid ummistavad poore.

Kommentaarid

Marih

Marih

Medal_silver_1 Uustulnuk 94 punkti

Kategooria: Mood ja ilu