Kuidas Saada Paremaks Pokkerimängijaks

Kirjutas Steve
Article2685185715Z8s0l2

 (20 korda hinnatud)

Kui alustasid just pokkeri mängimisega või kaotad tihti juba mängu alguses siis siit saad vastused mõningatele küsimustele.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • soov saada paremaks pokkerimängijaks
1
Ära mängi erinevast mastist 2-e ja 7-ga, sest just need on kaks madalaimat kaarti, mida kombineerides ei saa kohe kuidagi moodustada rida ( 4 kaarti on 2. ja 7. vahel ). Saades kokku masti on see siiski väga madala väärtusega mast ning isegi paaride korral on sul siiski kohutavalt nõrk pokkerikäsi.
2
Kuidas positsioon mõjutab mängitava algkäe valikut? Varases positsioonis mängi ainult väga tugevaid algkäsi nagu JJ, QQ, KK, AA, AK, sest mida varem Sa panustad seda suurem on tõenäosus, et mängijad peale Sind tõstavad Sinu panuse üle.
3
Kuidas vastaseid lugeda? Esiteks vaata vastaste panustamise viise. Näiteks kui mängija: ootab-ootab-tõstab. Sel juhul on tõenäoline, et vastasel on tugevad kaardid ja ta on neid mänginud aeglaselt. On saanud lauakaartidele pihta ja tõstab alles lõpus. Kui keegi sinu tõstmist 4. kaardi juures ületõstab siis arvesta seda panustamisviisi. Väga vähesed mängijad on nii osavad, et bluffida sellise panustamisviisiga.
4
Kuidas tõenäosust arvestada? Näiteks kui sul on käes kaks potit ning laual on 4 kaarti ning nendest 2 on samuti poti mastist siis, mis tõenäosus on saada juurde veel 1 poti? Selleks on üldvalem
( 46-x )/ x:1

Arvesta mitu erinevat kaarti ( mitu võimalust ) annab sulle soovitud tulemuse, siis lahuta 46 kaardist ( kaartide arv mida sa ei tea ) see number, jaga saadud number kaartide arvuga, mis annab sulle soovitud tulemuse ( võimaluste arv ) ja ongi tõenäosus teada. Sel puhul siis 4,1:1.
5
Kuidas saada tõeliselt heaks pokkerimängijaks? Esiteks vali mängustiil sõltuvalt vastastest. Hea pokkerimängija pöörab erilist tähelepanu kaartidele, millega ta vastastele meeldib mängida ja eriti sellele kuidas nad neid mängivad. Tee otsus, kuidas mängida vastavalt sellele, mida oled vastaste kohta õppinud. Kursuse viiendas osas veel, mida teha, et saada tõeliselt heaks pokkerimängijaks.

Nipid ja hoiatused

  • Pokker on lõbus ent ühtlasi pingeline mäng.
  • Enne raha peale mängima hakkamist ole oma oskustes kindel.
  • Väldi sõltuvuse tekkimist.

Kommentaarid

Steve

Steve

Medal_silver_1 Uustulnuk 36 punkti

Kategooria: Internet

Sarnased artiklid