Kuidas mängida pokkerit internetis

Kirjutas raidot
Article441397073OiufAy

 (6 korda hinnatud)

Pokkeri mängimine internetis ehk online pokker on muutunud maailma üha populaarsemaks meelelahutuse viisiks. Online pokkerit võid tasuta mängida päris inimeste ja päris raha peale internetis mitmetes pokkeri mängukohtades. Internetis on sadu erinevaid kohti, erineva tasemega, et mängida online pokkerit. Anname ülevaate, samm sammu haaaval, kuidas mängida pokkerit internetis.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Pokkeri mängimiseks tuleks esiteks tutvuda, millised on pokkeri reeglid. Maailma populaarsemaks pokkerimänguks on saanud Texas Hold'em, seega olesk soovitatav alustada just Texas Hold'emi reeglite õppimisest. Viimane on pokkeri liik, milles jagatakse mängijatele kätte kaks privaatset kaarti ja lauale viis ühiskaarti. Nendest seitsmest kaardist peavad mängijad moodustama endale parima pokkerkäe ükskõik millise kaardikombinatsiooni abil. Loe alustuseks ka täpsemalt kuidas mängida pokkerit.
2
Tee endale selgeks pokkerikäte tugevused. Täpsemalt pokkerikäe tugevustest saab täpsema ülevaate pokkerikäte tugevusjärjestus Wikipedia lehelt.
3
Vali endale sobilik online kasiino ja alusta mängimist. Populaarsed online pokkeri mängukohad on veel näiteks Full Tilt Poker, Party Poker jne.
4
Lae alla mängimiseks vajalik tarkvara. Mängimiseks vajaliku tarkvara saad alla laadida online pakkujate eesti keelsetelt kodulehtedelt. Peale allalaadimist ja tarkvara installeerimist alusta mängu online laudades. Vajadusel kontakteeru klienditoe poole.
5
Alusta mängu tasuta. Erinevad pokkeri mängukohad pakkuvad võimalus mängida nn mänguraha peale. Kasuta võimalust ja peale mängurahaga harjutamist liigu edasi näiteks tasuta turniiride mängimisele. Tasuta turniirid on tasuta sissemaksuga aga väikse sümboolse auhinnaga turniirid, mida erinevad suuremad online pokkeri mängukohad pakuvad.
6
Loe pokkeri materjale ja raamatuid. Oma pokkerioskuste arendamiseks loe erinevaid pokkeri raamatuid. Maailma paremad pokkeri teemalised raamatud on näiteks Ace on the River: An Advanced Poker Guide, mille autor on pokkeri legend Barry Greenstein; Gus Hanseni pokkeriraamat Every Hand Revealed või maailma ühe legendaarsema pokkerimängija raamat Power Hold'em Strategy. Online pokkerist täpsemalt on soovitatav lugeda näiteks raamatutest Online Ace, Brilliant Online Poker, Online Poker For Winners jne.

Kommentaarid