Kuidas Aru Saada, Et Sa Meeldid Mehele

Kirjutas krants
Article3718697705mk9JJ6

 (26 korda hinnatud)

Väga selged žestid ja jututeemad, mida mees alateadlikult kasutab, kui naine talle meeldib.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • mehe jälgimine
1
Jälgi, kuhu ta pilk vaatab

Kas ta jõllitab sind kui sa oled eemal ja räägid oma sõpradega või teed hoopis miskit muud? Mehed kipuvad salaja vahtima ja imetlema tüdrukuid, kes neile meeldivad. Nad tahavad vaadata , mida tüdruk teeb ja kuidas ta käitub. Nii et kui sa leiad mehe ennast jõllitamast, siis suure tõenäolisusega on ta sinust sisse võetud.
2
Mehe naeratus

See kuidas mees naeratab ütleb paljugi ta mõtete kohta. Kas tegu on viisaka naeratusega või on tegu millegi sügavamaga? Kas naeratus kestab kauem või on see väga lühike ja lihtsalt viisakas tere-naeratus. Samuti jägi mehe kulme. Kulm liigub üles ja alla, kui mees vaatab naist, kes talle meeldib.
3
Peegelkäitumine

See tähendab seda, et üks inimene jäljendab automaatselt teise inimese käitumist. Näiteks, kui üks inimene toetab seljatoe peale, siis teeb seda ka teine. See juhtub üldjuhul siis, kui kaks inimest on teineteisest sisse võetud. Mees teeb seda alateadvusega, kui ta on sinust sisse võetud. Nii et järmine kord pane seda tähele ;)
4
Silmade pilgutamine

Mida rohkem mees silmi pilgutab sinuga vestlemise ajal, seda rohkem on ta sinust sisse võetud.
5
Välimuse muutus

Kui mehed on armunud tahavad nad enda üle paremini hoolt kanda. Kuigi see võib ka tähendada, et mees võib olla armunud kellesse tahes:P Nii et seda tuleb ettevaatlikusega kontrollida.
6
Sulle teadma andmine, et tal ei ole tüdruksõpra

Kui mees on kindel, et sa oled see õige tüdruk, tahab ta edasi anda sõnumit, et ta on vallaline ja vaba kohtamiseks. Ta ütleb seda kas otseselt või vihjetega. Mõlemal juhul on tal tõsi taga.
7
Ja viimaks... suhtega edasi liikumine

Kui te olete juba alustanud kohtamist, on kerge välja uurida, kas mehel on tõesti tõsi taga. Kui tal on tõelised plaanid säilitab ta iga päev sinuga suhtlemise. Ta hakkab sind tutvustama oma sõpradele, perele ja sugulastele. Mees hakkab samuti ka ühe rohkem avanema ning avaldab oma tõelised tunded.

Kommentaarid

krants

krants

Medal_silver_3 Entusiast 628 punkti

Kategooria: Suhted ja perekond