Kuidas Muuta Arvutis Administraatorkonto Parooli Teise Administraatori Kontoga

Kirjutas krants
Article746186335hiF5ZL

 (3 korda hinnatud)

Parim võimalus on parooli lähtestamisketta kasutamine. Kui teil pole parooli lähtestamisketast, saate parooli lähtestada kasutades teist administraatori kontot kui teil peaks selline olema. Kui lähtestate parooli, kasutades teist administraatorikontot, kaotate lõplikult juurdepääsu kõigile meilisõnumitele või krüpteeritud failidele sellel administraatorikontol, mille parooli te lähtestate.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt väljakutsuv
1
Juhised, mida järgima peaksite, erinevad sõltuvalt sellest, kas teie arvuti on domeenis või töörühmas. Lisateavet on artikli Kuidas erineb töövõrk koduvõrgust? osas "Arvuti töörühmas või domeenis oleku kontrollimiseks".

2
Minu arvuti on domeenis

1. Avage kasutajakontod klõpsates nuppu Start, Nupu Start käsku Juhtpaneel, suvandit Kasutajakontod ja seejärel suvandit Kasutajakontod.

2. Klõpsake nuppu Kasutajakontode haldamine. Nõutavad on administraatoriõigused Kui teilt küsitakse administraatoriparooli või kinnitust, siis tippige parool või andke kinnitus.

3. Klõpsake kontot, mille parooli soovite muuta ja seejärel nuppu Lähtesta parool.

4. Sisestage uus parool, kinnitage uus parool ja siis klõpsake nuppu OK.

3
Mu arvuti on töörühmas

1. Avage kasutajakontod klõpsates nuppu Start, Nupu Start käsku Juhtpaneel, suvandit Kasutajakontod ja perekonna turvalisus ja seejärel suvandit Kasutajakontod.

2. Klõpsake nuppu Teise konto haldamine. Nõutavad on administraatoriõigused Kui teilt küsitakse administraatoriparooli või kinnitust, siis tippige parool või andke kinnitus.

3. Klõpsake kontot, mille parooli soovite muuta ja seejärel nuppu Parooli muutmine.

4. Sisestage uus parool, kinnitage uus parool ja siis klõpsake käsku Muuda parooli.

Nipid ja hoiatused

  • windows.microsoft.com

Kommentaarid

krants

krants

Medal_silver_3 Entusiast 628 punkti

Kategooria: Arvutid