Kuidas Blokeerida Windows Live Messengeris Reklaamid

Kirjutas teadja

 (6 korda hinnatud)

Reklaamid, mida Windows Live Messengeris näidatakse on kaunis tülikad. Just see, kui lähed sealt kogemata hiirega üle ja reklaam paisub suureks. Kuna ma ei ole näinud seal ühtegi reklaami, mis mind huvitaks, otsustasin uurida. Jälgisin, kuhu Messengeri avamisel ühendus luuakse ja selleks oli rad.msn.com. Sellele aadressile minevad ühendused keelates reklaame enam ei ilmu. Kuidas ühendus sinna keelata?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • admin õigused arvutis
1
Leia ja ava enda arvutist hosts fail. Windowsil asub ta c:\windows\system32\drivers\etc kaustas. Hosts fail on ilma laiendita fail - lihtsalt "hosts" on failinimi. Ava see Notepadiga.
2
Leiad sealt eest natuke infot, kindlasti on seal ka rida

Kood:
127.0.0.1 localhost


Lisa sellele kohe järgi rida

Kood:
127.0.0.1 rad.msn.com


PS. Juhul kui arvutis on kasutatud Spybot Search & Destroy tarkvara, siis on hosts failis ca 11 000 kirjet keelatud veebilehtedega, mis on kuulutatud ohtlikeks ja millele hosts faili abil ligipääsu arvutist blokeeritakse. Ära lase ennast sellest listist ehmatada.
3
Salvesta fail Ctrl+S või Fail - Salvesta menüüst kaudu ja sulge fail. Sulge korraks ka Messenger ja ava uuesti - reklaamide asemel on vaikne rahulik Windows Live Messengeri pilt ja reklaame ei ole.

Nipid ja hoiatused

  • Ole tähelepanelik hosts faili töötlemisel, kui siin midagi valesti läheb, siis ei pruugi sul enam internet korralikult töötada.

Kommentaarid