Kuidas Olla Järjekindel Kaalu Normis Hoidmisel

Kirjutas trimm
Article32912580265RXeOX

 (2 korda hinnatud)

Vastavalt Tervise Arengu Instituudi poolt läbi viidud uuringule, tegeles 2010. aastal 36,3% elanikkonnast regulaarselt liikumisharrastusega. Võrreldes eelmiste aastatega tähendab see tõusvat trendi. Spordiklubidesse kuulus 133 136 inimest ning oma tervislikku seisundit hindas heaks 22% küsitletutest, üsna heaks 26,2% ja keskmiseks 41,6% küsitletutest. Liikumisharrastuse Arengukavas on eesmärgiks seadud, et järgmise nelja aasta jooksul võiks liikumisharrastajate arv tõusma 45%-ni elanikkonnast. Trimm.ee koduleht just selle eesmärgi täitmise nimel ellu kutsutud ongi. See on kasulik portaal, kust saab infot erinevate liikumisvormide kohta, kust saab väärtuslikku nõu, mida teha, kus teha ja miks teha. Ja mis peamine – trimm.ee lehel on võimalik tasuta liituda treeningpäeviku täitmisega. Mis on treeningpäevik? See on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud virtuaalne päevik, kuhu saab sisse kanda oma treeningud. Treeningpäevik on justnagu sportimise meelespea, online südametunnistus, mis ei lase liikumisharrastusel ununeda ning selleläbi tagab parema tervise ja vastupidavuse tänapäevaelu stressirikkas rutiinis.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt väljakutsuv
1
Mine lehele www.trimm.ee ning registreeri end kasutajaks
2
Pärast igat treeningut lisa veebipäeviku kalendrisse päeval läbitud treening. Lahtrisse tegevused lisa treeningu spordiala, kestvus, distants, treeninguaegne pulss ning väike kirjeldus. Lisa lahtrisse "Märkusi treeningpäeva kohta" oma kaal, enesetunne 10 palli skaalall ning kommentraar enesetunde, tahte jms kohta.
3
Nüüd hakkab igapäevaste tulemuste kohta moodustuma graafik sinu energiakulu kohta kilokalorites. See aitab jälgida päevase kulutatud energia hulka ning arvestada kehakaalu kõikumisi.
4
Kui sul veab ja sa oled järjepidev treeningpäeviku täitja, võid võita 5-päevase reisi kahele 2012. aasta Londoni olümpiale. ;)

Nipid ja hoiatused

  • Erinevate spordialade kalorikulu saad vaadata menüü alt "päevik" -> "kalorite tabel"
  • Testi enda sportlikku võimekust valides www.trimm.ee menüüst "testi ennast"
  • Treeni mõistlikkuse piires ning jälgi hoolsalt oma tervislikku seisundit.

Kommentaarid

trimm

trimm

Medal_silver_1 Uustulnuk 12 punkti

Kategooria: Sport ja fitness