Kuidas Valida Õige Mälumahuga IPad

Kirjutas Pult24

 (0 korda hinnatud)

Millise mälumahuga iPad valida – 16GB, 32GB või 64GB? 3nda põlvkonna iPad omab head kaamerat, mis võimaldab teha kõrge kvaliteediga 5 megapiksliseid fotosid ja 1080 resolutsiooniga videot. Failid on mahukamad, mis tähendab, et uue iPad’i puhul võib tekkida vajadus suurema ruumi järele. Kui oled suur pildistaja/filmija, siis 16GB mälumaht saab kiiresti otsa. iPad on muutumas väga populaarseks mängu-konsooliks. Mängud aga võivad olla mahukad, mõned iPad mängud võivad olla mahult kuni 1GB. Samuti on filmid mahukad, sõltuvalt pikkusest kuni 3GB.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
iPad 16 GB – Kui ei ole soov kasutada samaaegselt paljusid aplikatsioone, filme või luua massiivset muusikakogu, siis 16GB iPad peaks olema sulle piisav.
2
iPad 32 GB – Kui soovid kasutada iPad’i igapäevaselt kõikvõimalikeks tegevusteks, sealhulgas mängimiseks, filmide vaatamiseks, koduvideo tegemiseks, pildistamiseks jne, siis 32GB peaks olema sobiv valik.
3
iPad 64 GB – Mõned inimesed soovivad, et nende iPad suudaks teha kõike ja koguaeg ning et mitte kunagi ei tekiks mahutavusega probleeme. Sellisel juhul vali iPad 64 GB.

Vaata lähemalt: http://pult24.ee/ipad.html


Kommentaarid

Pult24

Pult24

Medal_silver_1 Uustulnuk 44 punkti

Kategooria: Arvutid