Kuidas LikeLock-i kasutada

Kirjutas Toomas
Article3452466943wM9R7u

 (2 korda hinnatud)

LikeLock on teenus, mille abil saad näidata enda väärtuslikke või muidu olulisi linke ainult nendele, kes on sinu soovitud lehekülje fännid. See on kasulik, kui soovid, et rohkem inimesi liituks sinu lehega ning parandab lojaalsust kui sisu on hea, mida vaid fännidele pakud.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Facebooki konto
  • internet
1
Logi LikeLocki lehele enda Facebooki kontoga sisse.
2
Liigu oma linkide haldamise lehele ja vajuta Add new secret link.
3
LikeLock uue lingikomplekti loomine Täida väljad. Määra lehekülg, millele inimesed peavad "Meeldib" panema, et nad näeksid sinu teist, salajast, linki. Samuti määra personaalne sõnum, mida inimesele jutumullis kuvatakse kui ta sinu LikeLocki lingi lehele jõuab. Kindlasti määra, kas inimene saab olulise lingi kätte vaid siis, kui ta a) hakkab fänniks, b) annab enda e-maili aadressi või c) teeb ühte neist kahest. Märgi ka kommentaar - seda näed ise, hõlbustab linkide haldamist hiljem. Salvesta.
4
Sinu linkide loendis ilmub nüüd vastloodud lingikomplekt, tulbas LikeLock link "Click here" peal vajutades avaneb see lingi lehekülg, mida nüüd internetis jagada. Postita see enda blogisse, veebilehele, saada Skypes.

Vaata näiteid:
Peab olema fänn, et näha
Peab olema fänn või liituma uudiskirjaga, et näha

Nipid ja hoiatused

  • LikeLock on tasuta. Kuid olemas on tasuline versioon spetsialistidele.
  • On võimalik anda valida, kas peab likema või andma enda e-maili, et sinu kogukonnaga liituda. Kui küsid e-maili, märgi kindlasti see kusagil ära, et hakkad tema e-mailile ka tulevikus kommertsteateid edastama, kui see on plaanis.
  • LikeLock on internetiturunduse vahend, mis aitab leida uusi fänne ning hoida olemasolevaid. Kasuta seda läbimõeldult ning taktitundeliselt.

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Internet