Kuidas kohtingud.eu kiirkohtingutele minna

Kirjutas Kiirkohtingud

 (1 kord hinnatud)

Esimene kiirkohting toimus Beverly Hillsis aastal 1998 Peet’si Café’s. Esimene Eesti kiirkohting toimus aastal 2007 kohvikus EAT. Kuidas toimub kohtingud.eu korraldatav kiirkohting?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • 5€
  • Hea tuju
  • Huvi uute inimestega tutvumiseks
  • Julge pealehakkamine, ärevus pole patt
  • www.kohtingud.eu
1
Kuidas kiirkohting toimub?

Kokku tuleb kohale võrdne arv mehi ja naisi. Kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument. Kohale saabudes saad rinnasildi, millele on märgitud sinu lauanumber, ning märkmekaustakese ja pastaka. Number sinu rinnasildil on see laud, kus sa oma kiirkohtinguid alustad. Tutvumiseks on aega 4 minutit ning selle aja lõppedes heliseb kell. Siis antakse 1 minut tegemaks kiirelt märkmeid äsjakohatud inimese kohta. Naised jäävad istuma, mehed liiguvad järgmisesse lauda ning sama kordub kuni viimaste kohtamisteni. Kohtamiste lõppedes on aega 5 minutit otsustamaks, kas sa tahaksid kellegagi kohatud inimestest uuesti kohtuda ning kui jah, siis kellega. Otsuse saad sa märkida spetsiaalsele tagasisidelehele kuhu kedagi valides tuleb lisada ka oma kontaktandmed, mida sa sellele inimesele anda soovid. Samal ajal, kui õhtujuhid kiirelt otsustest kokkuvõtted teevad, on aeg muljetevahetusteks. On võimalik tellida süüa ja juua, seda ka kiirkohtingute ajal. Siis kui õhtujuhid on lõpetanud, saad sa ümbrikus personaalse tagasiside ning kui sinu valikud kellegagi kokku langevad, saad sa samuti vastu kontaktandmed.
2
Kuidas kiirkohtingule minnakse?

Kui oled 16+ ning sul on võimalik kergesti Tallinna keskklinna sattuda, siis kõigepealt tuleb ennast registreerida meie kodulehekülje www.kohtingud.eu registreerimisankeedil. Seejärel, kui vanuse poolest sobivate inimeste vajalik arv on täis, saadetakse registreerimisankeedil märgitud e-postile kiirkohtingu toimumise aeg ja koht. Siis tuleb meile e-posti teel teada anda oma tulekust või mittetulekust. Kui pakutud aeg sobib, tuleb registreerimiskinnitusena üle kanda osalustasu 5€ meie pangakontole. Selgitusse on vaja märkida oma e-posti aadress.
3
Kiirkohtingute ajalugu

Esimene kiirkohting toimus Beverly Hillsis aastal 1998 Peet’si Café’s. Esimene Eesti kiirkohting toimus aastal 2007 kohvikus EAT.

Nipid ja hoiatused

  • Googelda, otsi youtubest õpetusi, mida kanda, kuidas käituda ning millest kiirkohtingul rääkida!
  • Ära maga võimalust maha!

Kommentaarid