Kuidas valida omale pesu (mehed)

Kirjutas Tom123
Article3211752838JKM6c5

 (5 korda hinnatud)

Meestepesu ei ole juba ammu ainult mingi suvaline riidejupp mida kanda on tülikas ja ebamugav ja mille peamine ülessanne oleks praktilist laadi ehk siis hoida pealisriideid puhtana. Tänapäeval on meestepesu tootmisest saanud eraldi tööstusharu kus on esindatud sadu erinevaid brände ja mille disainimises ja trendide loomises löövad kaasa ka nimekad moedisainerid. Meestepesul on kanda hoopis mitmekesisem roll - tõsta enesekindlust, arvestades füüsilist eripära, seda rõhutades, varjates või hoopis vormides. Hea pesu annab suurepärase enesetunde aga seda ainult juhul kui see on puhas, sobib kandja kehakujuga ja on õige suurusega.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Meestepesu valimise osas on ajad muutumas ja abikäe on ulatamas internet. Meestepesu poodide tootevalik keskendub meestele kes hoolitsevad oma väljanägemise eest, kes tahavad ja julgevad eristuda ning hindavad kõrgelt mugavust ja kvaliteeti.
2
Uuem suund meeste pesumoes on kindlasti madala värvliga aluspesu, seda eelkõige madala värvliga teksade tõttu mille alt siis pesu paistma ei jääks.

Endliselt on moes värvid ja mustrid - triibud, ruudud, mummud ja rombid. Taas teeb ilma klassikaline valge pesu, minevikku on jäänud lotendavad, laia säärega bokserid.

Kindlasti pole kellelegi üllatuseks naistepesu maailmas populaarsed "push up" rinnahoidjad kuid elevust tekitab see, et vormivaid ja suurendavaid tooteid leiab ka meestepesu tootjatelt.

Üle kõige hindavad mehed aluspesu juures mugavust, seetõttu kasutatakse tootmises mitmeid uusi nahasõbralikke ja looduslikke materjale nagu bambuskiud ning banaanilehtedest saadav kiud.
3
Maailmas läbiviidud uuringud näitavad, et 62% meestest usub, et aluspesu on osa nende seksapiilsusest, kuid sellegi poolest ei pööra mehed pesule eriti tähelepanu. Hoopis vastupidi, selgub, et ainult vallalised ja iseseisvat elu elavad mehed valivad ja ostavad aluspesu endale ise. Noorukitele ostab sageli pesu ema ja kindlas partnerlussuhtes jäetakse ihule kõige lähemal oleva riietuseseme ostmine naise hooleks...

Pesu ostmine jääb tavaliselt naiste kaela seetõttu, et mehed pole sageli just eriti altid poekülastajad, pealegi on valik meie kauplustes väga väike ja seegi sageli peidetud naistepesu kuhjade vahele.

www.NAMBAWAN.ee


Ka Eestis on avatud esimene meestepesu e-pood www.nambawan.ee.

Tootevalikust leiab klassikaks saanud boksereid ja briefe kuid ka stringe, jockse ning ka meestele mõeldud "push up" mudeleid. Tee pesusahtlis väike inventuur ja tule ostlema!

Vaata ka allolevaid nippe, mida meestele pesu ostes tähele panna:

Nipid ja hoiatused

  • kvaliteetne pesu arvestab alati kandja mugavusega, seetõttu võid julgelt proovida ja katsetada ka harjumuspäratuid mudeleid :-)
  • laia säärega bokserid on vanamoodsad ning muudavad jalad lühikeseks. Treenitud kehaga tuleks kanda hoopis lühema säärega aluspükse- need toovad lihaselised jalad veelgi rohkem esile
  • suurust valides vaata ka suuruste tabelit, tootjate lõikes võivad suurused erineda, vale suurus teeb pesu kandmise väga ebamugavaks
  • valiku tehes arvesta mudeli valikul ka mehe maitse ja harjumustega kuid ära unusta ka endale silmailu pakkuda, väikesed "üllatused " näiteks värvi valikul mõjuvad värskendavalt ja tekitavad elevust.

Kommentaarid

Tom123

Tom123

Medal_silver_1 Uustulnuk 12 punkti

Kategooria: Mood ja ilu