Kuidas Joomla veebilehele pilti lisada JCE Editoriga

Kirjutas Toomas
Article18099089330iLzks

 (1 kord hinnatud)

Kui tellisid endale veebi ja veebi tegija ütles, et see on Joomla platvormil, siis siin on väike õpetus, kuidas saad artiklitele, mida lisad või muudad, JCE Editori kaudu pilte lisada. See on lihtne. Aga uuri enne enda veebitegijalt, kas ta pani sulle ka JCE Editori (enamik panevad).

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Sinu Joomla admin liidesele ligipääs aadressilt sinusait.ee/administrator
1
JCE Editori pildi lisamise nupp Joomlas Liigu menüü kaudu soovitud artiklile ja ava see muutmiseks. Kui artikkel ees, klõpsa viip sinna, kuhu soovid tekstis pildi lisada ja leia pildi lisamise nupp tööriistaribalt ning klõpsa sellel (vt pilt).
2
Piltide loetelu Joomla JCE Editoris Kui soovitud pilti pole veel serveris olemas, klõpsa üleslaadimise nupul. Kui on juba olemas, vali see lihtsalt piltide loetelust, mida näed enda ees.
3
Piltide valimine arvutist Joomlasse üleslaadimiseks Vali arvutist pilt või pildid, mida soovid oma veebilehe piltide loetelusse üles laadida, et saaksid neid hiljem artiklisse lisada. Kui pilt on valitud, vajuta kindlasti nupul "Upload", et pildid laaditaks serverisse.
4
Step141381075400TQpY Kui pilt on üles laaditud, ilmub see nüüd serveris olevate piltide loetelus. Oluline on nüüd, et klõpsaksid soovitud pildil ning näed ka, et soovitud pildi andmed ilmuvad aknas väljadel nagu URL, Dimensions jne. Saad määrata, kas pilt on tekstis paigutatud keskele, vasakule või paremale ning kui suurelt (pikslites) soovid, et pilti sinu sisulehes kuvataks. Kui kõik on määratud, vajuta "Insert".
5
Step434787818cN6d9y Pilt ilmub sinu teksti sisse selliselt, nagu ta panid. Et muuta andmeid, klõpsa uuesti pildi peale ning seejärel klõpsa pildi lisamise/muutmise nupul jälle tööriistaribal, siis ilmub sama pildi parameetrite muutmiseks jälle see sama pildi lisamise aken. Saad suurust ja paigutust muuta, kui isu on.

Artikli salvestamiseks vajuta Salvesta või Rakenda. Seejärel mine vaata ka enda veebilehelt järgi, kuidas pilt jäi.

Loodetavasti on abiks.

Autor

Kommentaarid

Toomas

Toomas

Medal_bronze_2 Veteran 2 564 punkti

Kategooria: Internet