Kuidas töötab arukas spordiennustus

Kirjutas raidot
Article1513048194wMwvsd

 (4 korda hinnatud)

Spordiennustamine on Eestis legaalne ja kättesaadav läbi mitmete teenusepakkujate. Eestis kõige levinum on spordiennustamine läbi online keskkondade. Lihtsalt panuse asetamine iseenesest on kerge. Raha teenimine pikemas perspektiivis läbi spordiennustamise on aga hoopis teine teadus, mille puhul ei piisa tihtipeale ainult suurepärastest sporditeadmistest. Antud õpetuses on juttu, kuidas arukamalt panustada.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Tee eeltööd - vali endale sobiva teenusepakkuja, olgu selleks Betsafe spordiennustus või mõni teine ettevõte. Ära lase ennast eksitada spordiennustuse pakkujate numbritest. Erinevad ettevõtted pakuvad erinevaid konfitsente ja boonuseid ning panuse tüüpe. Vii ennast kurssi enne panustamist.
2
Alusta väikeste sammudega - kui alustad oma esimest panust, siis on kaks reeglit: pane mängu ainult see, mida sa saad endale lubada kaotada ja jälgi hoolega, et ei lase ennast emotsioonidel kaasa viia. Paljud panustajad satuvad siis hätta kui võidavad palju just esimesel korral.
3
Ära karda abi küsida - ükskõik mis küsimus sul on, sa ei ole kindlasti esimene, kes seda teenusepakkuja käest küsib. Spordipanustamise jaoks on erinevad keskkonnad ja seal leidub eksperte, kelle käest leiab abi oma strateegiate ja panuste kujundamisel. Otsi erinevaid materjale, mis aitaks otsuseid teha, näiteks jalgpalli EM-i osas on olemas veebileht Jalgpalli EM 2022, mis annab kasulikke nõuandeid. Jalgpalli MM 2022 infoleht pakub samuti head ülevaadet.
4
Hoia oma strateegia lihtne - ära tee enda jaoks panustamist liiga raskeks. Vali endale oma tugevad valdkonnad ja harjuta esialgu nende peal. Vastavalt oskuste ja teadmiste kasvamisele liigu ka edasi oma süsteemide keerukuse tõstmises.

Kommentaarid

raidot

raidot

Medal_silver_2 Algaja 240 punkti

Kategooria: Sport ja fitness