Kuidas Valida Äriklassi Sülearvutit

Kirjutas Pult24

 (5 korda hinnatud)

Mida jälgida äriklassi sülearvutite puhul? Sülearvutid on paljudes erinevates suurustes. Kui töö nõuab pidevat reisimist, siis oleks mõtekas valida sülearvutid väiksema 12-13 tollise ekraaniga. Samuti tasuks jälgida seda, millist kaalu sülearvutid omavad. Õhema ja kergema kaaluga sülearvutid kuuluvad eraldi kategooriasse nimega Ultrabook. Kui töö suurt ringiliikumist ei nõua, siis võivad nii ekraan kui ka arvuti kaal olla suuremad (17-tolline ekraan ja üle selle).

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Äriklassi sülearvutid – vastupidavus: Mida madalam on sülearvuti hind, seda lühem on reeglina ka selle garantiiperiood. Ehk teisisõnu, hinna poolest soodsaim arvuti ei pea ajas kaua vastu. Kõrgema hinnaklassiga sülearvutid on komplekteeritud kvaliteetsematest osadest (alumiiniumi ja magneesiumi koostisega kestad), mis aitavad vältida sisekomponentide deformeerumist. Samuti kaitseb metallkest sisekiipe ülekuumenemise eest paremini kui plastik.
2
Äriklassi sülearvutid – kõvaketas: Äriklassi sülearvuti kõvaketas peaks olema šokiisolatsiooniga ehk põrutuskindel. Samuti on palju kasu sensorist, mis suudab tuvastada kukkumise ja kaitsta seeläbi kõvaketast kahjustuste eest. Riknenud andmeid on võimalik küll taastada, kuid see on oluliselt kallim lõbu, kui kvaliteetse kõvaketta maksumus.
3
Äriklassi sülearvutid – turvalisus: Turvalisus on kõige olulisem omadus äriklassi sülearvutite juures, mis aga reeglina ei sea eraldi nõudeid riistvarale. Võimalik on kasutada erinevaid tarkvaralisi lahendusi, mis kaitsevad arvutis olevaid andmeid.


Vaata lähemalt: http://www.pult24.ee/sulearvutid.html

Kommentaarid