Kuidas valida õige jõusaal

Kirjutas robbykasch
Article957097634iHSWT0

 (0 korda hinnatud)

Kui Te pole varem jõusaalis käinud, siis arvatavasti ei ole Te kindel, kuidas Teile õiget jõusaali valida. Enamus faktorid, mis valikut mõjutavad on enesestmõistetavad, kuid on ka selliseid faktoreid, mida alguses ei oskagi otsida. Kõige olulisemad on ikkagi need põhjused, mis teile korda lähevad. Alati on soovitatav enne kuukaardi ostmist või lepingu sõlmimist üle vaadata ja proovida jõusaal, kus te plaanite käima hakata. Loetleme määravad faktorid millega arvestada.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Hind
Hind on enamasti esimene faktor, mille järgi jõusaal valitakse. Selle koha peal peaks arvestama, kas jõusaalis on kõik vajalik olemas ja mis kvaliteediga on seadmed. Selleks tuleb enne tähtsa otsuse tegemist soovitud jõusaalis üks külastus teha. Tähtis on jõusaal, mis motiveerib.
2
Asukoht
Mida lähemal kodule, tööle või hobidele, seda parem. On kerge leida põhjuseid trenni mitte minna, kui teie jõusaal asub teisel pool linna. Tänapäeval on aeg raha ja oleks vale panna oma tervis ja heaolu teisele kohale kuna jõusaal liiga kaugel ja lihtsalt ei jõua trenni. Mugavus ennekõike, kuid ärge sellepärast valige jõusaali, mis teile ei sobi või ei meeldi.
3
Lisahüved
Ära maksa sauna, basseini, aeroobika ja muude lisade eest, kui sa neid kasutama ei hakka. Rohkem ei ole ole alati parem, kuid peaaegu alati kallim. Mõelge pikalt, mida te täpselt soovite.
4
Varustus
Jõusaali seadmete valik on tähtis, kuid tähtsam on seadmete kvaliteet ja seisukord. Hästi hooldatud kasutatud seadmed võivad olla kasulikumad kui kasumit püüdvate ettevõtjate poolt sisse toodud uued Hiina tilulilud. Piisavalt seadmeid ja varustust on piisav - liiga palju seadmeid ja halvasti asetatud seadmed ei ole otstarbekale jõusaalile omapärane.
5
Atmosfäär
Kas näed enda ümber inimesi, kes võtavad asja tõsiselt ja treenivad motiveeritult, või näed enda ümber inimesi, kes 'hängivad' nagu noorukid ostukeskuses. Kas inimesed jõusaalis on sõbralikud, abivalmis ja vastuvõtlikud või on nad virisevad ja ülbed. Kas tahad tunda end mugavalt, aktsepteerituna ja julgustatuna ja lähed trenni hea meelega - vaata enda ümber ja tee oma valik.
6
Klienditeenindus
Heale jõusaalile on omane hea klienditeenindus. Otsi klienditeeninduselt viisakust, ausust ja väldi ümber-nurga vastuseid. Kui sa tunned, et sind vaadatakse kui ainult euro märki on ehk aeg vaadata järgmist jõusaali.
7
Klientide arv
Mine jõusaali proovima sellisel ajal, kui sa tavaliselt trenni tegema hakkaksid, nii saad ülevaate, ega jõusaal ülerahvastatud ei ole teile sobival ajal.
8
Puhtus
Puhtus on üks põhilisi faktoreid, mis iseloomustab omanikke ja klientuuri. Puhtus on märk kohusetundlikusest, austusest ja korrast

Kommentaarid