Kuidas töötavad wifi teel juhutavad soojuspumbad

Kirjutas raidot
Article3643812944cqSICk

 (1 kord hinnatud)

Eesti ilma on väga ebastabiilne. Ärkad hommikul lume ning miinuskraadidega ja õhtuks ei ole enam kuskil jälge ei lumest ega külmast ilmast. Tihtipeale aga jäetakse hommikul tööle minnes oma küttesüsteem, näiteks soojuspump tööle fikseeritud temperatuurile. Uudne WiFi abil kontrollitav soojuspumpade lahendus aitab aga nutitelefoni abil paremini juhtida kodu või kontori soojuspumpa. Kuidas see aga töötab ja mis sa selleks vajad?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne
1
Kontrolli enda soojuspumba võimalikku integreerimist WiFi teel juhitava süsteemiga. Näiteks eestlaste loodud Airpatrol süsteem ühildub 22 erineva brändi soojuspumbaga. Täpsemalt saate kontrollida ühilduvate soojuspumpade nimekirja supported models lehel. AirPatrol WiFi sobib ka vanematele soojuspumpadele.
2
Soojuspumba puudumisel aga selle ostmise plaanimise korral pidage nõu enne spetsialistiga. Soojuspumpasid müüvad ettevõtted teavad täpselt, milline mudel sobib millise süsteemiga. Näiteks Bestair pakub tasuta konsultatsiooni ja nende toodetest leiad maasoojuspumbad, õhk-vesi soojuspumbad ja ka õhk-õhk soojuspumbad. Hästi valitud soojuspump võimaldab säästa küttekuludelt kuni 78%.

Soojuspumpade valiku osas loe rohkem, kuidas valida ...
parim õhksoojuspump
parim maasoojuspump
parim õhk-vesi soojuspump
3
Veendu internetiühenduse olemasolus. WiFi teel juhitav soojuspump vajab internetiühendust ja stepslit. Paigaldamine on juba ülilihtne. Sa ei vaja selleks eraldi tehnikut. See võtab aega ainult loetu minutid. Mobiilirakenduse saad tasuta (Apple või Play store'ist).
4
Uuri süsteemide võimalikkust. Erinevate WiFi teel juhitavate süsteemide funktsioonid erinevad suures osas. Näiteks küttekulusid aitavad sääste ümbruskonna kliima info, taimer, kalendrifunktsioon, liigse niiskuse taseme teavitus jpm. Hoia oma korter, maja
või kontori temperatuur kontrolli all.

Lisaks toa temperatuuri jälgi ka, et õhuniiskus oleks sobival tasemel. Toa õhuniiskust aitavad parandada õhuniisutajad.

Kommentaarid

raidot

raidot

Medal_silver_2 Algaja 240 punkti

Kategooria: Kodu ja aed