Foorumi postitused kasutaja gcomtanna007 poolt

Üks teema, 4 postitust
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Uurides oma seksuaalsete soovide aktsepteerimise eeliseid.
Selline eneseteadlikkus võib tegelikult viia tervislikumate ja rahuldust pakkuvate suheteni, sest avatud suhtlus ja empaatia muutuvad intiimsuse nurgakivideks. Lisaks on selle teekonna imeline kõrvalsaadus suurenenud loovus ja enesekindlus. Oluline on läheneda sellele austuse ja aktsepteerimisega nii enda kui ka teiste suhtes, keda me võime ligi tõmmata. See kõik on osa teekonnast autentsema ja rikastunuma elu poole.
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kas olete kunagi näinud kedagi masturbeerimas?
Ma ei tea, kas see on asjakohane, aga mu sõbranna armastab lihtsalt vaadata, kuidas ma välja löön. Ma ei tea, miks, aga ta saab metsikult sisse, kui ma vanale hentaile, midagi sellist https://ee.levelsex.com/, välja mängin. Naljakas on see, et see ei tööta uue hentai puhul. Tavalise pornoga mitte. Umbes 15-20 minutit ta lihtsalt vaatab seda ja siis paiskub nagu oleks see esimene ja viimane kord. Pärast seda on meil alati kirglik seks.
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Teie esimene seksuaalkogemus
Tere kõigile. Ma olen kindel, et igal selle foorumi liikmel on juba mingi seksuaalkogemus. Ehk te ei ole häbelikud ja võite sellest julgelt rääkida. Jagame oma lugusid.
Blank
DataPacket pakub arendajatele mõeldud hostingupakette, mis on ideaalsed veebiarendajatele, tarkvarainseneridele ja IT-spetsialistidele. 

Blank