Foorumi postitused kasutaja krants poolt

3 teemat, 14 postitust
paar päeva tagasi jäi sõpruse pst-l miski must sedaankerega (vb oli škoda) silma, millel parempoolsel tagatiival oli suur kuidas.ee kleeps :)
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee reklaamimine
või kasvõi selline nagu Type-R tagaotsal on (www.kuidas.ee) - oleks ka üsna normaalne.
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee reklaamimine
Krants, autokleebisel mingeid kindlaid mõõte ka pead silmas?

Tol hetkel, kui ma postituse kirjutasin, ei pidanud ma kindlat mõõtu silmas. Hetkel, aga neid pilte vaadates, tunduks see kleeps igapäevaselt liiga suur :( Ise oleks huvitatud miskisest väiksemast kleepsust (a la EST kleepsu suuruses või miskit sellist).
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee reklaamimine
Käin välja mõtte, et kasutajad siin portaalis võiks saada enesele tellida Kuidas.ee kleepsu. Et see siis auto peale (või kuskile) kleepida ja reklaami teha. Ise oleksin huvitatud autopeale kleepimisest.

Kui neid pole võimalik päris tasuta jagada siis võiks inimene saada võimaluse osta miskise taskukohase raha eest kleepsu.

Või kui nende kleepekate tootmine väga kalliks ei lähe, võiks saada teatud punktide arvu saavutanud kasutajad neid tasuta, ning alla punktinormi kasutajad saaks osta neid? Samas oleks ka artiklite kirjutaise/foorumis kommentaaride kirjutamise stiimuliks see, et ühel hetkel võimalik TASUTA kleeps saada.
Tasuta asjad müüvad ;) Olgu see tasuta saadud asi nii pisike ja odav, kui see ka poleks. Eestlasele meeldib midagi tasuta saada! :)
Blank
seda'nd küll jahh. Kui mul oleks oma päevatöö, mis võtaks lõviosa ajst, siis võibolla ei kirjutaks mina ka siia artikleid- töötuna kodus istuda ja mitte midagi teha on vähem tänuväärne, kui tasuta õpetusi jagada ;)
Blank
Mina tean, et selle mängu nimi on "Koomajooks" :D Eks erinevates seltskondades levib see erinevate nimedega. Kunagi palju aastaid tagasi sai noorkotkaste laagris seda mängitud :D
Blank
njaa... Kindlasti vajalik leht. Aga tundub, et reklaam vist veidi nadi või mõni muu probeem, kuna aktiivsust on siin vähe näha. Kas tõesti on inimesed nii targaks sanud, et pole probleemi, kuidas midagi teha?
Blank
lugesin ka selle läbi :D Oleks nad mõni päev tagasi oma artikli kirjutanud, siis oleks rohkem teemasi leitud, millel vastust veel pole :D Samas kui nad mõne päeva pärast teeks selle artikli, siis võibolla polekski ühtegi teemat, millel seletust pole :)
Blank
Kuidas.ee Tagasiside ja Ettepanekud » Kuidas.ee küsimused!
Mina usun, et see eraldi "sakk" oleks mugavam. Kui... Seal saki all ka oleks mida teha ;)
Samas ei usu ma eriti, et inimestel ei ole "Kuidas..?" küsimusi. Pigem on see küsimine millegi muu taga kinni...
Blank
Suhted ja Perekond » Mehed on sead, UFOd ja m-id (www.orkut.com)
Minumeelest oli kunagi ammu (palju-palju aastaid tagasi loetud) raamatus: Viktor Suvorov'i "Vabastaja" kirjas lause: "Kui inimesele päevast päeva korrata, et ta on siga- hakkabki ta ruigama!".
Vabandan, kui see pole meeles sõna-sõnalt (ikka miskine 8-9 aastat möödas ka selle raamatu lugemisest).
Blank