Huvitavat Internetis :-)

27 postitust - 14565 vaatamist
Netis on palju erinevaid võimalusi, teenuseid, rakendusi, mänge jms pakkuvaid veebilehti. Kui sul on või tead midagi sellist, mida võiks teistegagi jagada, postita see siia (koos väikese tutvustusega oleks super).
Blank
Teeksin otsa lahti pika veebiaadressi lühendajaga: http://go2cut.com. Kopeeri oma pikk veebiaadress lehele, vajuta nuppu ja saad lühikese ja meeldejääva lingi, mida pärast lihtsam edasi saata smsiga, paberile trükkida, MSNi nimes kasutada jms. Tegemist on täitsa oma mehe (Kuidas.ee Fred) poolt tehtud maailmatasemel rakendusega ja mis hetkel meile teadaolevalt ainsana sarnaste teenuste hulgas teostab postitatud lingile viiruskontrolli - kui lingilt on võimalik pahalane saada, antakse sellest märku. Igati kasulik asi!
Blank
Internet » Huvitavat Internetis :-)
No kui juba kiitmiseks läks, siis lisaks siia veel http://www.locvideos.com videoportaal mis hõlmab enda alla parimad YouTube videod riikide põhiselt.
Blank
Selline huvitav asi: http://www.jango.com . Saab online muusikat kuulata, mis ise soovid. Nõuab vaid väikest registreerimist.
Blank
http://listen.grooveshark.com - lai valik muusikat otse internetis, veel parem kui eelmine ;)
Blank
Internet » Huvitavat Internetis :-)
http://meened.photopoint.ee/ - fotokaardid ja -kalendrid netist.
Blank
Kunagi koodisin rändom hellituse generaatori: http://www.itabi24.ee/php/helladlaused.php. Skript võtab 5 eri lahtrist erinevad eelsisestatud lauseosad ja paneb nendest suvalises järjekorras kokku ühe komplimendi, päris fun :)

üks näide: Sa oled nagu hämmastav sõjaprintsess Xena hommikuse kukekiremise aegu maad soojendava päikese all kastepiisku endale kondenseeruda laskmas!!!
Blank
Kellel huvi, ei peagi Hobby Hall kataloogi koju tellima, võib sirvida lehekülghaaval otse internetis. Täpsemalt siit
Blank
Paar tasuta pilditöötlusprogrammi:

IrfanView

Käivitada fail iview400_setup.exe. Väga lihtne ja kiire tasuta pildivaatur. Tasuta.

Picasa

Käivitada fail picasa2-current.exe. Väga hea tasuta pildikoguhaldur lihtsamate pilditöötlusvõimalustega. Saab kasutada ka veebigalerii loomiseks. Tasuta.

FastStone Capture

Käivitada fail FSCaptureSetup42.exe. Hea tasuta ekraanipildistaja. Tasuta.

Adobe Photoshop Album SE

Käivitada fail Photoshop_albumSE_en_us_320.zip. Pildikoguhaldur. Tasuta versioon programmist Adobe Photoshop Album. Väga mugav piltide skaneerimisel negatiividelt ja piltide laadimisel digikaamerast. Tasuta.

Blank
Videotöötlusprogrammidest tooks mõned ka:

Nero Vision Express

Käivitada fail NVE-3.1.0.11.exe. Filmide loomise programm Nero multimeediakomplektist. Lisaks sellele on võimalik installeerida menüüde mallide paketi: NVE3content.exe. Tasuta täiendus Nero Burning ROM omanikule.

DVD Decrypter

Käivitada fail SetupDVDDecrypter_3.5.4.0.exe. Programm DVD-plaatide kopeerimiseks arvuti kõvakettale. Tasuta.

Auto Gordian Knot

Käivitada fail AutoGordianKnot.1.95.zip ja seejärel uuendus AutoGordianKnot.2.09.exe. Programm DVD-filmide konverteerimiseks DivX- või XviD-formaatidesse. Tasuta.


Vot nii palju

Blank