Kuidas Taastada Mälukaardilt Kustutatud Pilte

Kirjutas Arvo
Article13604806518NFXdI

 (22 korda hinnatud)

Oled jäädvustanud digikaameraga sulle olulised hetked, kuid juhtus nii, et kogemata kustutasid kõik pildid? Ära muretse, andmed on kustutatud, kuid mitte lõplikult. Õpetus selgitab, mida on vaja selleks teha, et taastada vajalikud andmed mõne hetkega. Kõik see toolilt tõusmata, fotolaborit külastamata ja tasuta.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • arvuti
  • internet
  • mälukaart, millelt soovid andmeid taastada
1
Installi arvutisse spetsiaalne programm, mis on mõeldud kustutatud andmete taastamiseks. Tipi Google otsingusse "image recovery software" ja vali mõni programm. Mina valisin kõige esimese: ZAR image recovery. Paljud tarkvarafirmad tahavad taoliste programmide eest kopsakat tasu saada, ole nutikas ja vali tasuta programm.

Tiri intstaller arvutisse ja käivita see. Järgi juhiseid ja programm peaks edukalt paigaldatud saama.
2
Käivita andmete taastamisprogramm. Ühenda fotokaamera mälukaart arvutiga. ZAR-programmi puhul kliki next-nupule ja sulle avaneb 3 valikut, milledest üks oni "Recover images from the digital camera memory card". Vali see ja vajuda taas "next". Edasi osutad programmile, kus mälukaard asub ja automaatselt hakatakse kõiki andmeid mälukaardilt analüüsima. Ajakulu sõltub mälukaardi suurusest, oota kannatlikult.
3
Leitud failide nimekirjas vali need pildid, mida soovid taastada. ZAR-programmis tuleb teha "linnuke" vastava pildi ette ja lõpetuseks valida "next". Valid taastatavatele failidele salvestusasukoha (ZAR-is "Start copyng the selected files" ja ongi põhimõtteliselt kõik. Rõõmusta taastatud piltide üle!

Nipid ja hoiatused

  • kasuta kirjeldatud meetodit ja sa ei pea enam fotokauplustele andmete taastamise eest raha maksma!
  • ole valmis šokeerivateks üllatusteks, programm taastab ükskõik kui vanad "kustutatud" failid
  • taastada saab üksnes neid andmeid, mida ei ole ülekirjutatud

Kommentaarid