Kuidas Mängida Kassiga

Kirjutas Fred
Article1657270906bZUrZz

 (23 korda hinnatud)

Kassid on loomult mänguhimulised loomad. Nad mängivad ükskõik millega alustades mängupallidest lõpetades suvaliste pabernutsakutega. Mängimine on kassi jaoks rohkemat kui lihtsalt lõbus ajaveetmine, nad arendavad oma jahi instinkte saavad ennast välja elada ja see on niisama hea trenn.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • kass
  • mänguasjad
  • vaba aeg
1
Õngeritv Osta erinevaid huvitavaid mänguasju. Vali mänguasjad mida Sina ja Sinu kass võit ekoos nautida nagu näiteks õngeritv koos sulega mida sinu kass võib taga ajada või pall mille sees on kõristi.
2
Võta mingi elutu objekt, näiteks mänguhiir ja teeskle kassiga nagu oleks see päris hiir. "Jooksuta" hiirt ringi ja peida teda kassi eest elutoa diivani, patjade ja toolide taha. Las kass peab ennast suureks kiskjaks kes jälitab oma saaki.
3
Luba kassil haarata ohjad. Mõned kassid on arglikud ja ei pruugi alguses eriti mänguhimulised olla.
Sa ei saa kassi sundida mängima. Jätka sihikindlalt iga päev mängulist tegevust ja peagi sinu kass hakkab juba ootama pikisilmi millal sa temaga mängima hakkad.
4
Peale mängimist pane enamus mänguasju ära kassi eest, nii ei teki kassil tüdimus neist kui ta neid igalpool vedelemas näeb
5
Step31473408617MO6IL Vaheta aegajalt mänguasju välja uuemate vastu. Uued mänguasjad pakuvad kassile suuremat mänguhimu ja naudingut

Nipid ja hoiatused

  • Kui su kassile meeldib hüpata "jalgadesse kinni" siis mängimine peaks sellist tegevust oluliselt vähendama.
  • Mängi kassiga iga päev, nii tekitad suurema sideme üksteise vahel.
  • Mängi kassiga vähemalt 2 korda päev korraga 10-15 minutit.

Kommentaarid