Kuidas Youtubest Videosid Salvestada

Kirjutas Arvo
Article516922g6uA9g

 (35 korda hinnatud)

Kui seni tundus videoklipi tirimine oma arvutisse "juutjuubist" või mõnelt muult sarnaselt saidilt võimatuna, siis tegelikult on see võimalik. Pilt esitatakse saitidel flash-videotena ja see välistab klassikalise "save as" abil video salvestamise kõvakettale. Tutvu asjaliku artikliga ja sa õpid ihaldatus videosid salvestama.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • Arvuti
  • Mozilla Firefox lehitseja
1
Step2079925560YksltQ Mine veebilehele www.downloadhelper.net

Eesmärgiks on tasuta allalaadida Mozilla Firefox brauserile spetsiaalne lisandmoodul, mille abil muutub flash-video salvestamine võimalikuks. Downloadhelperi avalehel vali Install alajaotus ja leia link "add to Firefox" (vaata juuresolevat pilti). Kliki sellel ja paigalda arvutisse. Kindlasti tuleb peale tarkvara paigaldust Firefoxile restart teha. Nüüd on sul vajalik "programmijupp."

Downloadhelperi leheküljel on saadaval loetelu saitidest, mida programm toetab. Samuti ka õpetused, mida on võimalik teha.

Kui sul pole Mozilla Firefox lehitsejat, siis saad selle uusima versiooni tasuta allalaadida siit.
2
Step2176639764Oub8JY Leia nüüd see videoklipp, mida soovid allalaadida. Olles videol ilmub Firefoxi navigeerimisnuppude juurde ikoon kolme pallikesega (vaata pilti). Kliki see lahti ja salvesta video soovitud asukohta. Infoaken näitab allalaadimise progressi.

Asja juures on üks aga. Allalaetud videofail on keskmisele arvutikasutajale suhteliselt tundmatus flv- laiendiga vormingus. Tavalise meediapleieriga ei saa seda vaadata. Mida teha? Loe sammust 3.
3
FLV Meediapleieri välimus Lae omale meediapleier, mis toetab flv-failide esitamist. Tipi otsingusse "free flv player" ja vali meelepärane programm. Teine võimalus on seda teha sammus 1 kirjeldatud downloadhelper lehel viibides. Allalaetavate programmide nimistus on Free FLV-player täiesti olemas (otselink siin).

Soovi korral saad flv-faili konverteerida harjumuspäraseks avi-, mpeg-, mov- jne failiks. See on kasulik ja mugav, sest siis saab põhimõtteliselt igas arvutis seda videot taasesitada. Kuidas videot erinevatesse formaatidesse muuta, kirjeldan juba peatselt valmivas artiklis.

Nipid ja hoiatused

  • Downloadhelperit saab kasutada ka terve pildikataloogi korraga allalaadimiseks
  • FLV-pleierile pakutakse tasuta juurde helisalvestajat, soovitaks seda võimalust kasutada. See võimaldab sul arvutisse laadida heliklippe, mida seni said vaid internetis kuulata.
  • arvesta autoriõigustega kui soovid videosid arvutisse paigaldada.

Kommentaarid