Kuidas Usb Mälupulk Personaalsemaks Muuta

Kirjutas Arvo
Article1540778445r28g88

 (6 korda hinnatud)

Sageli on nii, et pistate mälupulga näiteks sõbra arvutisse ja "Minu arvuti" listis on kümmekond ikooni kirjaga "Removable Disk." Klikite kõik ühe kaupa läbi ja leiate oma mälupulga? Eemaldate mälukaardilugeja ja/või USB-jagaja, et nimekirja lühendada? Õpetan ühe lihtsa mooduse, kuidas muuta sinu mälupulk lihtsasti äratuntavaks personaalse ikooni ja teksti kaudu.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • kompuuter
  • USB-mälupulk
1
Näidised www.iconfactory.com ikoonidest Mõtle läbi, millist ikooni sa sooviksid näha kui USB-mälupulga arvutiga ühendad. Vali mistahes pilt või ikoon ja nimeta see ümber, näiteks, minupilt.ico

Faililaiend peab olema kindlasti .ico Algatuseks võiks proovida mõne spetsiaalse ikooniga. Lahedaid ikoone leiad internetist (näiteks siit).
2
Ava Notepad ja kopeeri/trüki järgmised read:
[autorun]
icon=minupilt.ico
label=Kuidas.ee USB-pulk

NB! Label reale kirjuta peale võrdusmärki see nimi, mida sa soovid, et USB-pulga ühendamisel arvutis kuvatakse. icon-is peale võrdusmärki peab olema täpselt see nimi, mille sammus 1 oma tulevasele ikoonile andsid.
3
Nii peaksid olema näha mälupulgale salvestatud 2 faili. Salvesta nüüd Notepadiga loodud dokument save as-funktsiooniga oma mälupulgale nimega: autorun.inf
Kopeeri ka sammus 1 loodud ikoon mälupulgale.
4
Tulemus. Nüüd eemalda mälupulk arvutist ja ühenda uuesti. Kui tegid kõik õigesti, siis nüüd on "Minu arvutis" ühendatud USB-pilga juures unikaalne ikoon ja nimetus.

Nipid ja hoiatused

  • Kui teed ikooni mõnest pildist, siis pead esmalt selle mõõtmeid oluliselt vähendama, 100x100 pikslist on küll.
  • Muuda ikoon ja autorun-fail nähtamatuks (paremklõps>atribuudid>linnuke kasti hidden>ok
  • USB-mälupulgale salvestatud ikooni ja autorun faili ei tohi ära kustutada.

Kommentaarid