Kuidas Teha Kiirelt Kodulehte

Kirjutas Wiksu

 (26 korda hinnatud)

Küllap oled mõelnud enda kodulehest, mitte nagu rate või seesama - kuidas.ee. Siin saad samm-sammult õppida enda isikliku kodulehe tegemist, mida võid pärast teistele näidata!

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Arvuti
  • Inglise keele oskus
  • Internet
1
Vali omale sobiv lehekülg kodulehe tegemiseks. Mõtle pingsalt järele, millest või kellest teed Sa kodulehekülje. Tihti on juhtunud, et teed suure vaevaga lehekülje valmis, aga pärast ei saa ei Sina ega Su sõbrad arugi, mille/kelle pärast on lehekülg tehtud! Lehekülge võid valida siit:

http://www.freewebs.com/hallomaa/
2
Mõtle, kas ikka on mõtet teha lehekülge ja kas sõbrad seda ikka kasutama hakkavad. Peale selle mõtlemist muidugi REGISTREERU!
3
Vali endale ja ka teistele sobiv lehekülje kujundus. Vali võimalikult täpne ja korralik. Kui teed lehekülge endast, võiksid valida kujunduse, mis meenutab kõige rohkem Sind ja Sinu iseloomu.
4
Pärast kujundamise tegemist püüa hakata tegema artikleid ja jooniseid. Sama näide leheküljest enda kohta: Kirjelda enda hobisid, lisa endast pilte, räägi oma lemmikloomadest. Nii võid leida ka uusi tuttavaid. Võimaluse korral lisa juurde Külalisteraamat ja palu lehte külastanud tuttavatel sinna postitada ja oma avaldust avaldada. Ära solvu komentaaride peale, mis räägivad sellest, et leht vajab rohkem tööd. See rikub vaid suhteid Sinu ja Su sõpradega. Tegijal juhtub nii mõndagi!

Nipid ja hoiatused

  • See kõik on täiesti tasuta!
  • Kõik lehed ei olegi tasuta!
  • Lehekülg võib ununeda ja siis üldse sootuks kaduda!

Kommentaarid