Kuidas Mõõta Kodulehe Laadimise Kiirust

Kirjutas Kodulehed
Article23998673897r8BS2

 (1 kord hinnatud)

Kuidas mõõta kodulehe laadimise kiirust, et saada teada, kas Google karistab lehekülge laadimiskiiruse tõttu kehvema positsiooniga otsingutulemustes?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • arvuti
  • internet
  • koduleht
1
Pärast seda, kui Google võttis kodulehe pingerea koostamisel arvesse ka veebilehe kiiruse parameetri, on igal veebilehe omanikul reaalne põhjus, miks hoida kodulehe avanemise kiirusel silm peal ja seda mitte koormata.
2
Google algoritm on suur saladus. Kuid Google ei tee mingit saladust, et veebileht, saab kiiruse penalti, kui see ei avaneb aeglaselt, web page load time ei jää kiiruse parameetri raamidesse ning Google püüab sellest võimalikult palju rääkida.

3
Kiiruse karistus lisati algoritmi pärast Google eksperimenti kui selgus, et interneti kasutajad eelistavad veebisaite, mis avanevad kiiremini ja veedavad enam aega kiiretel veebilehtedel.
4
Millega saab mõõta koduehe kiirust?l

Meie kasutame Alexa Tööriistariba, aga on palju võimalusi, näiteks Mozilla Firefoxi veebilehitsaja kasutaja saab brouserile lisada funktisooni Page Speed. Kui te ei soovi browserile midagi lisada, siis saate kiirust mõõta ka otse internetis, näiteks kasvõi siitWebsite Speed Test.

Kui teie koduleht avaneb 1 sekundiga, on väga hea! 2 sekundit on normaalne, kui see aga ületab 3 sekundit, siis 50% veebilehtedest on kiiremad. Et täpsemalt teada, mis põhjustab teie saidil ülekoormust, seda saate testida siit:Web Page Speed Analysis. Täiendav tasuta info lehel "Tasuta turundus ja internetiturundus".

Nipid ja hoiatused

  • Lisainfo Google lehel: Let´s make the web faster
  • Teie koduleht vajab uuendamist kui külastajaid tervitab Flash intro (avalehe video). Kuna see põhjustab aeglase laadimise ja ühilduvuse probleeme, te ei konkureeri kiirematega saitidega.

Kommentaarid