Kuidas Oma Meest Hoida

Kirjutas Kristiina
Article2153342602Lu1S5s

 (19 korda hinnatud)

Kas mäletad veel, kui vahetasite esimest korda kohmaka lause "Ma armastan sind"? Milline uskumatu tunne see oli... Ent kuidas sõnatult, kuid õigete tegudega öelda jätkuvalt sedasama?

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne
1
Paku talle hommikuse külma duši asemel üks kuum äratus. Mis võiks päeva veel mõnusamalt alustada kui pärast kella helinat sulnilt ta embusse liibud.
2
Saada paar päeva enne ta sünnipäeva kõikidele sõpradele sõnum või meil meeldetuletusega, et nad sel pidulikul puhul teda päris ära ei unustaks.
3
Kui ta mõnikord köögis kokka mängib, ja kuigi sa juba ette tead, et söök kõige paremini välja ei kuku, kiida teda sellegipoolest.
4
Küsi ta käest nõu, kuidas palka juurde saada või häbematut kolleegi paika panna. Mehele on tähtis teada, et ta abi vajad ja nõuandeid hindad.
5
Ta läks sõbraga tülli ning seepärast kogu maailma peale tige. Eks ta nähvas sullegi... Muidugi võiksid sa seepeale tast üldse mitte välja teha. Sina aga kutsu ta hoopis jalutama. Usu, ta on sulle südamest tänulik, et oskasid ta pingeid ilma riidu kiskumata maandada.
6
On tal töö juures terve päev koosolek koosoleku otsa, saada talle üllatuseks kontorisse lõunasöök.
7
Ole vahel ulakas ja jäta ta auto kindalaekasse mõni üllatus - näiteks tuututäis tema lemmikkomme koos... paari ülinappide stringidega.
8
Kui lähete kuhugi lõbutsema poeta oma käsi talle justkui julgustust otsides pihku. Nii kinnitad, et tunned end temaga hästi, turvaliselt ja õnnelikult.
9
Kui ta duši all on, löö temaga kampa ning korraldage üks erutav vee- ja seebivahupidu.
10
Kui ta peab õhtul tööl olema, võta videosse kõik tema lemmiksaated.
11
Jäta ta automaatvastajale vahetevahel seksikaid ja kuumi sõnumeid.
12
On tal töö juures tähtis koosolek algamas, saada ta mobiilile lustlik sõnum: "Sa oled sama tark ja nutikas kui politseikoer Rex, ainult et tuhat korda ilusam ja armsam!" Selline väike nali aitab tal pingeid maha võtta.
13
Vii talle kohv voodisse. See žest lööb ta pahviks, iseäranis veel siis, kui ta kaua magada armastab.
14
Kui sa põlgad tunnetest nõretavat romantikat - nagu temagi -, tahaksid talle aga ometi teada anda, et tast hoolid, osta külmkappi riiulitäis tema lemmikõlut. Küll ta seda juba hinnata oskab!
15
Muuda aeg-ajalt oma ööpesu. Ta läheb kindlasti sellest, kui hea sa oma uues univormis välja näed, täiesti sassi. Seda enam, et teed seda ju vaid tema pärast!
16
Kui olete tülitsenud, võta tal käest kinni. Pinge teie vahel haihtub justkui iseenesest ning su tegu saadab talle selge sõnumi - sa armastad teda nii palju, et ei suuda isegi viha kanda.
17
Pane tähele pisiasju, mida ta sinu heaks teeb, olgu see siis hommikukohv, enda järel koristamine või sulle tööle vastutulemine. Anna talle mõista, et märkad, hindad ja saad aru.
18
Kui tal on koer, käi tema neljajalgse sõbraga pargis hullamas, hellita looma kontide ja muu maiusega. Mees oskab sellest lugu pidada.
19
Kui elate teineteisest kaugel, kingi talle (ja endale muidugi ka) hands-free varustus. Nii saate lahus viibides ometi koos olla, telekat vaadata ja mugavalt suhelda - otsekui mõnuleksite samas toas, ainult, et eraldi tugitoolides.
20
Pruut jättis ta parima sõbra maha ning hüljatu on omadega täiesti läbi. Leia aega ja tahtmist teie ühist semu aidata, lohutada ja ära kuulata. Usu, mees ei unusta iialgi seda, mida sa tema sõbra heaks tegid.
21
Jäta auto esiklaasile kiri: "Kohtume täna õhtul. Kavas lemmiksöök, film ja öö täis kirge!"
22
Kui sa temaga kokku saad, poe talle hakatuseks kõvasti kallistades kaissu. Mehele meeldib tunda, kuidas sa kogu kehaga talle tere ütled.
23
Kui ta on sissemagaja-tüüp, helista talle neil hommikutel, mil ta kindlasti tööle hiljaks jääda ei tohi. Ta on sulle tänulik, et ta naha taas päästsid.
24
Saada ta mobiilile digifoto endast seksikates bikiinides ja kirjuta juurde: "Millal sa juba ükskord koju jõuad?" Usu, ta tormab esimesel võimalusel.
25
Kui olete koos sõpradega väljas lõbutsemas ja sa tahad teda hulluks ajada, kraba teda korraks püksitagumikust ning sosista midagi sellist, et nii kui koju jõuame, võta mind otse esikupõrandal - ja lobise kaaslastega edasi, nagu midagi poleks juhtunud.

Kommentaarid

Kristiina

Kristiina

Medal_silver_2 Algaja 266 punkti

Kategooria: Suhted ja perekond

Sarnased artiklid