Kuidas Muuta Magamistuba Seksikaks

Kirjutas Kristiina
Article3448350370vlmZT3

 (4 korda hinnatud)

Täiskasvanud inimesed võivad stressi maandamiseks ja meelelahutuse mõttes seksida. Kus nad seda teevad? Enamasti magamistoas ja voodis. Tihti pimedas ja teki all (sest toasooja pealt hoitakse ju ka kokku). Niisugune nahistamine võib siiski pikapeale ära tüüdata. Raskel ajal peaks inimesel olema kindel mõnus varjupaik, kus hea oma akusid laadida. Selleks sobib suurepäraselt magamistuba. See olgu hubane, soe ja maitsekalt valgustatud. Kevadel on hea veidike mööblit liigutada ja sisustust värskendada, annab teise hingamise ja mõjub virgutavalt.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne
1
Liiga palju asju magamistoas ei ole hea! Vaata oma magamistuba kriitilise pilguga. Magamistoast võiks kindlasti välja lennata kõik, mis seotud töö või õpingutega – ei mingeid konspektivirnu, pakse sõnastikke, rüperaale, telefone, torutange ega supikulpe.

Vii magamistoast minema kogu üleliigne mööbel, näiteks lapsevoodi või kirjutuslaud.

Ära kasuta oma magamistuba laoplatsina, kuhu visata igasugune sodi kiirelt enne ämma külaskäiku. Viska magamistoast välja laste mänguasjad, ajalehed, jalgratas, vana jõulukuusk, kassi liivakast, koera magamismatt jms.
2
Kardinad(eeldusel, et su magamistoas on aken). Vaata, et kardinad oleksid kodused, ära pane magamistoa akna ette ribikardinaid, mis harilikult ripuvad kontoris, vakstust ruloosid, mis on täiesti ebaseksikad või vana tekki, mis võib küll tõhusalt päevavalgust väljas hoida, kuid mõjub kõhedusttekitavalt.

Magamistoa kardin olgu pehme nagu uni, soovitavalt mitte liiga pealetükkiva mustriga, sest ega sa kardinaga ei seksi, muljetavaldavamad mustrid ja kriiskavad toonid jäta muude ruumide jaoks. Kardin võiks ulatuda maast laeni, mitte lõppeda kuskil aknalaua juures (kui sul just aken maast laeni pole). Parim moodus endale sobivad magamistoa kardinad leida on need kas ise valmis teha või lasta kangapoes õmmelda. Näiteks Abakhanis tehakse sul kardin sinu valitud kangast valmis.
3
Vaip. Magamistoas olgu vaip maas, eriti sobiks niisugune, millel ka seksida saab. Maalähedasemates ruumides sobib maha ka soojas toonis kaltsuvaip – see on pehme, puuvillane ja masinas pestav, muidugi ka odav – saad korraga osta mitu magamistoa vaipa ja kui juhtubki kirehoos pakivein ümber minema, siis ei pane mure pleki pärast hoogu raugema. Odavaid kaltsuvaipu saad osta näiteks JYSKist.

Põranda puhul võta arvesse seda, et sellel peab olema mõnus paljajalu liikuda.
4
Step3600659763DjXi0Z Padjad. Hea, kui magamistoas on patju rohkem kui magamiseks mõeldud, neid saab osade pooside juures seksimisel abivahendina kasutada, nendega saab niisama hullata ja neil otsas rulluda. Padi on odav ja seda saab ise teha. Neid on igat masti ja mõõtu.

Patjade materjali, kuju ja rohkuse osas lepi oma partneriga kokku – liiga palju pole hea, liiga kare võib selja kraapida, liiga nunnu ja südamekujuline võib iiveldama ajada. Oluline on, et patju oleks vähemalt paar tükki rohkem kui pea alla käib.

5
Seinad. Väldi halli värvitud seina. Kui sul on just nõrkus halli vastu, siis muidugi, aga sel juhul oled sa erand. Ka valge pole kuigi hea valik, see on liiga steriilne ja ebaseksikas. Vali soojades toonides tapeet või värv, hea oleks kui selline, mida saab kerge vaevaga puhastada, näiteks vahuveini pritsmetest ja maasikaplekkidest.

Ära värviga üle pinguta, see on ikkagi su kodu, mitte bordellituba, terav punane võib mõttes lahe tunduda, kuid võid seda peagi kibedalt kahetseda. Igatahes jäta külmad toonid magamistoa puhul mängust välja ja mõtle ka sellele, et sul oleks seal hommikul mõnus ärgata.
6
Step3635051044lrpkmB Voodilinad. Muidugi mõtleb iga naine kohe – mmmm siiidilinad... Aga tegelikult mitte. Vana hea puuvillane on hea küll. Siidilinad, kui need ikka on siidilinad ja mitte satiin, on kallid, säästuajal ilmne priiskamine. Satiinist linad aga on külmad ja libedad.

Muster vali selline mis sobib nii mehele kui naisele. Kui ka armastad südamekesi ja roosasid roose, siis talitse end ning püüa leida midagi täiskasvanulikku.
7
Tekk. Muidugi sa tahad, et ta sul kaisus oleks, eks? Siiski ära pane kahele inimesele mõeldud voodisse üheinimese tekki, sest mugav tekk tagab rahuliku une, rahulik uni soodustab väljapuhkamist ning see omakorda soodustab elutervet suguelu. Pole kuigi mõnus pärast kirehetki öösel teki pärast kakelda või hommikul kange seljaga ärgata, sest pool kerest on külma saanud.
8
Voodi. Voodi pole seksimise seisukohast kõige olulisem, sest vahekorda võid sa astuda ka vaibal, tumbal, aknalaual või seina najal. Voodi olemasolu magamistoas on muidugi suur boonus, parem kui see oleks ikka hea kõrgusega voodi, mitte niisama madrats. Nimelt annab õige kõrgusega voodi sulle seksi vallas jälle mänguruumi juurde. Kui soovid veel enam mänguruumi, vali sellise peatsiga voodi, mille küljes saab kasutada pehmeid käeraudu või niisugune voodi, mille sammaste najal hea partnerile strippi teha.

Voodi puhul on oluline arvestada sellega, et tegemist oleks toeka mööbliesemega, mis müramise käigus liiga lihtsalt katki ei lähe. See mõte võib ju sul fantaasias seksikas või koguni romantiline tunduda, et näe, seksisime voodi katki, kuid tegelikkuses tähendab see seda, et selleks korraks jääb seks pooleli ning kuni uue koha leiate, võib tuju möödas olla. Nalja muidugi saab, aga siiski – voodi vali vastupidav.
9
Step350101202vm7Tiy Valgustus. Laevalgustus unusta ära! See ei tähenda seda, et sa pimedas seksima peaksid, kindlasti mitte, kuid päevavalguslambi valgel seksimine on ilmne liialdus. Harilik laelamp on üks ebaseksikamaid asju, mis magamistoas olla võib. Laelamp võib sul seal olla, kuid magamistoas KASUTAMISEKS vali põrandalambid või seinalambid, soovitatavalt mahedates hämarates toonides.
10
Step725663771cMFnkN Küünlad. Ära pane küünalt sellisele pinnale, mis kogemata müksu saades uppi lendab ja küünla ümber ajab. Pööra tähelepanu tuleohutusele! Hoia küünal eemal kardinatest, hea kui paned selle niisugusse küünlajalga, mille puhul on kindel, et see ise põlema ei lähe ning hoiab ära muul moel tuleõnnetuse. Head on tugevad klaasist küünlajalad, sobivad mahedad aroomiküünlad.
11
Tehnika. Muusikakeskus võib olla, arvuti võib olla, kui seda kasutada meelelahutuse eesmärkidel, teler võib olla, kui sellel pole magamistoas aukoht. Üldiselt – mida vähem, seda parem.
12
Peegel. Maitseküsimus. Mõni inimene ei saa sõba silmalegi kui toas on peegel, seepärast konsulteeri oma partneriga enne kui lakke peegli kinnitad. Nõukogudeaegne “buduaaripeegel” aga on juba kurjast, üldse võiks meigivahendid ning muud hügieenitarbed olla näiteks vannitoas või vähemalt silma alt ära.

Kui sul on soov end seksimise ajal peeglist vaadata, siis päris voodipäitsisse ära peeglit siiski pane. Kõige parem on, kui leiad peegli jaoks sellise koha, kus seda saab soovi korral kinni katta või peita, teadagi – naiste tujud vahelduvad.
13
Aksessuaarid. Kui on ruumi, võid magamistoas pidada mõõdukalt toataimi, uuri lillepoe müüjalt, missugune magamistuppa paremini sobiks. Samas on arvamusi erinevaid – mõni ütleb, et kaktus magamistoa aknalaual hoiab ära halvad uned, teine räägib, et kaktus tegevat tigedaks. Kuula oma sisehäält.

Kui tahad seinale kunsti riputada, siis vali midagi malbemat, mitte liiga jõulist ega agressiivset, mitte koomilist või depressiivset. Kui kahtled – ära pane üldse.

Laste joonistused magamistoas pole kuigi head, samuti mitte pildid esivanematest. Eriti hea pole magamistoas hoida ka asju, mis kingitud ekskallima poolt.
14
Muu mööbel. Kui riidekappi pole mujale panna – las ta olla. Kui raamaturiiul on korrastatud ja sul on voodi juures ka hea lugemislamp – las ta olla.

Klaasist ustega sektsioonkapp, mille taga on nipsasjakesed, lauahõbe ja vanaema kristall – viska magamistoast välja!

Voodi läheduses võiks olla madal laud või öökapp, millele saad toetada veeklaasi, vahuveini pudeli kamasuutra õpiku või näiteks prillid.

Käeulatuses, kuid silma alt ära, kapisahtlis võiks olla kõik, mida seksimiseks vajad – olgu selleks kondoom, libesti, vibraator või peenisepump. Seega: mingi väike panipaik. Kui sul on lapsed, uudishimulikud vanemad või ringinuuskivad korterikaaslased, siis see sahtel või kapikene võiks käia lukus. Ka magamistuba võiks sel juhul lukus või haagis käia.

Nipid ja hoiatused

  • Katsu kõike, mis sul magamistoas on – see peab olema paljal ihul mõnus – ei mingeid teravaid metallnurki või kleepuvat kunstnahka, kui just see sulle erutust ei paku. Igatahes – ära vali magamistuppa asju ainult silmadega – katsu pindu.
  • Magamistoa kolm põhireeglit on: korras, puhas, hubane. Mida vähem asju, seda parem nii seksi kui une seisukohalt.
  • Magamistuba pole see koht, kus sa peaksid välja elama oma kõige pöörasemad disainifantaasiad, pigem jää selle kujundamisel konservatiivseks, et sisustusimed või moeröögatused voodielu lämmatama ei hakkaks.

Kommentaarid