Kuidas Windowsi Turvahoiatused Kinni Keerata

Kirjutas teadja
Article3737278072YuYDbp

 (7 korda hinnatud)

Kui sul on Windows Xp või ka Vista, siis Windows Security Center (Windowsi turvalisuskeskus) peaks sulle teatama sinu antiviirustarkvara (anti-virus software), tulemüüri (firewall) ja automaatsete uuenduste (automatic updates) hetkeseisundit. Saad hoiatuse, kui antiviiruse viirusdefinitsioonid on uuendamata või antiviirustarkvara pole sisse lülitatud, tulemüür on välja lülitatud või Automatic Update (automaatsed windowsi uuendused) on välja lülitatud. Kui aga pidev teavitamine ära tüütab või pole vajalik (nt katsetad midagi), siis on mõistlik Windows Security Center-i teavitused välja lülitada. Selleks saad ise valida, mille kohta käivaid teavitusi saada ei soovi: tulemüüri, automaatsete uuenduste või viirustõrje tarkvara kohta.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Lihtne

Vajalikud asjad

  • admin õigused arvutis
1
Liigu arvutis Start -> Juhtpaneel (Control Panel)
2
Leia Security Center (Turvalisuskeskus) ja tee sellel topeltklõps, peaks avanema turvalisuskeskuse (Windows Security Center) aken.
3
Vasakus servas Resources all kuvatakse valik Change the way Security Center alerts me, klõpsa sellel.
4
Teavituste sätete aknas on võimalik valida, millistel puhkudel Windows Security Centeri kaudu teavitust soovid. Võta kõigil kolmel linnuke ära ja vajuta OK. Windows Security Centeri teavitusi sulle enam ei tule.

Nipid ja hoiatused

  • Kui su arvuti kuulub domeeni, siis tõenäoliselt sulle teavitusi ei tulegi, sel juhul tüüpiliselt hallatakse turvalisussätteid administraatori poolt.

Kommentaarid