Kuidas Printida Säästlikult ja Kvaliteetselt, Ilma, Et Peaks Toonerit Täitma

Kirjutas signelly
Article440211817HBCYXP

 (3 korda hinnatud)

Tihti on kuulda küsimust: "Kuidas printida säästlikult ja kvaliteetselt, ilma et peaks toonerit täitma?" Seni on peetud tooneri täitmist igati keskkonnasäästlikuks ja rahasäästlikuks tegevuseks. Tegelikult aga ei ole see kumbagi.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne

Vajalikud asjad

  • Paber
  • Printer
  • Tooner
  • Vajadus midagi välja printida
1
Täidetud tooneriga prinditud Tihti on kuulda küsimust "Kuidas printida säästlikult, ilma et peaks toonereid täitma?" Seni on peetud toonerite täitmist igati keskkonnasäästlikuks, aga iseäranis rahasäästlikuks tegevuseks. Tegelikult ei ole see kumbagi.

Asutused prindivad väga erinevaid dokumente, ühed on majasiseseks kasutamiseks teised väljasaatmiseks ning peavad vastama teatud nõuetele, mõned võib-olla vajavad aastatepikkust säilitamist, teised on lihtsamad infokandjad.

Iga asutusest välja liikuv dokument on asutuse visiitkaart ja kui tahate hoida oma firma head mainet, ei saa olla asutusest väljuvad kirjad prinditud halva kvaliteediga, täpilised, musta ebamäärase triibuga, või hoopis loetamatult hallid.

Mul on mitu näidet enda elust võtta:

* Kord saatis ülikool, milles ma õppisin, mulle posti teel koju tõendi, mille pidin esitama kui dokumendi oma tööandjale. Tõend oli aga prinditud ilmselgelt korduvalt täidetud tooneriga ja sellest andis märku kole must ülalt alla jooksev ebamäärane mustjashall triip. Minul oli piinlik sellist dokumenti edastada. Aga esmajoones oleks pidanud olema piinlik kõrgkoolil sellist dokumenti oma majast välja saata.

* Viimati kui viibisin soliidses hotellis, sain endale kaasa triibulise arve ja ma ei mõelnud enam sellest hotellist, kui eriti soliidsest. Kuigi hotell ise on soliidne ei raatsi nad kulutada enda imagole ja väikese asjaga rikuvad seda.
2
Iga heaperemehelik printeri omanik näeb, et toonerite täitmisega ei säästa raha. Kuidas siis põhjustab korduvalt täidetud tooner sellist printimiskvaliteedi langust?

Printer iseenesest ei ole väga keeruline aparaat, kõige tähtsama ja täpsema töö teeb ära vahetatav ja ühekordseks kasutamiseks mõeldud tooner, mille juures on ka juba trummel.
Elektromagneetiliselt kantakse värv tooneris asetsevale trummlile ja sealt kantakse see paberile, mis rullitakse printeris asuva ahju alt läbi, mis kinnitab värvi sulatamise teel paberile. Trumlile ülejäänud tahma jäägid ja paberitolm pühitakse väikeste harjakeste poolt tooneri jääkkambrisse. Ja sama protsess toimub uuesti.
Toonerite trumlid peavad vastu ainult teatud arvu lehtede printimisele. Kui aga toonerid on täidetud korduvalt uuesti, siis trummel on kulunud ja ei täida enam oma funktsiooni ning tekivad printimisdefektid. Samuti on korduvalt täidetud tooneritel täis saanud jääktolmu kamber ja väikesed harjad pühivad küll trumli puhtaks, kuid see peen tolm pudiseb laiali teie printerisse ja sealt juba lendub teie tööruumidesse laiali.

Esialgu võib tooneri täitmine tunduda kliendile raha säästmisena, kuid hakates kokku arvutama sellega kaasnevaid teisi kulusid, siis see enam nii odav ei tundugi. Kõigepealt te saate täidetud tooneriga alati printida vähem lehekülgi, kui originaaltooneriga, sest seal ei ole nii palju tahma sees ja osa sellest pudeneb veel teie printerisse laiali. Printerisse laiali pudenenud tooner võib põhjustada tähtsate sõlmede kulumist ning siis juba tuleb hakata printerit remontima, mis ei ole sugugi odav. Lisaks sellele veel printeri hooldusele kuluv raha, sest täidetud toonereid kasutatavaid printereid peaks tihemini puhastama. Seega lõppkokkuvõttes näeb iga heaperemehelik printeri omanik, et toonerite täitmisega ei säästa raha.
3
Step1218376214x9dFtn Originaaltoonerid on kallid. Kuidas siis printida soodsamalt, aga saada sellegipoolest kvaliteetset väljaprinti?

On olemas alternatiivtoonerid. Berolina Balticust, kus on hea kiire tarne, saab kvaliteetsed tooted ja kui on vaja osta uusi printereid, saab häid soovitusi. Berolina toonerite paagid on disainitud suuremaks, (vastavalt printeri mahutavusele) ning see paak mahutab rohkem tahma. Te ostate ühe tooneri, aga saate sellega printida kohati kuni 2 kordse tooneri mahu. Ettevõtted, kus on vähe varustustöötajaid, või varustamisega tegeleb sekretär, saavad säästa oma aega pannes printerisse pikaajalisema tooneri ning saades ühe tooneriga printida rohkem lehekülgi. Selline mahutavus teeb ka lehekülje hinna odavamaks ning klient on rahul saades kvaliteetse väljaprindi soodsa hinnaga. Kontakti saad www.berolina.ee

Nipid ja hoiatused

  • Mõtle sellele, kuhu kuluvad pidevalt ettevõtte vahendid - jooksvad kulud ja katsu neid säästa.
  • Sõlmi oma partneritega head suhted ja ära osta igapäevatarvikuid suvalisest kohast.
  • Vaata ka lisateenuste paketti, mida partner sulle pakub, mõni pakkumine võib hinnalt olla odavam aga teises pakkumises on rohkem sulle vajalikke teenuseid.
  • Korduvalt täidetud toonerid lasevad printimisel lendu tunduvalt rohkem printimistahma osakesi.

Kommentaarid