Kuidas Alustada Kodu Sisustamist

Kirjutas sanmiquel
Article79062976478fG2f

 (8 korda hinnatud)

Nipid, kuidas alustada kodu sisustamist, et see tuleks tõeliselt isikupärane ning loodud just Sulle!

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmine

Vajalikud asjad

  • Tahtmine oma kodu sisustamisega vaeva näha
1
Jälgige loodust ja keskkonda kus te elama hakkate. See kus me elame, mõjutab palju ka meie elu kvaliteeti. Siinkohal on inimestel ka erinevad vajadused, kuid loodus meie ümber räägib meile palju. Janno ja Siret Seeder (feng shui spetsialistid) on õpetanud jälgima just nimelt seda ümbrust. Kuidas puud kasvavad, kas on kõrghaljastus, milline on maapind? Kas taimed, puud on elujõulised kohas kus me plaanime pesa ehitada või elama asuda? Oluline on kuulata ka sisetunnet, mida planeeritava kodu koht teile räägib. Üks inimene ütles huvitavalt, et kui tema krunti valimas käis, siis nägi, et kitsed oli praeguse maja-all puhkamas/magamas käinud. Seega oli temal otsus selge, sest ega loomake teab täpselt, kus on hea energia.
2
Soovitaksin kindlasti ennast kurssi viia selliste asjadega nagu veesoonte mõju jne. Häid mõtteid ja nõuandeid leiab raamatust “Eesti oma feng shui".
3
Sisekujundaja Kristiina Eljand on teinud ühe kujunduse otsast lõpuni feng shui reegleid jälgides ja selle konkreetse ruumi võimaluste piires saavutati koostöös feng shui spetsialistidega väga mõnus ja veelgi isikupärasem kodu. Siinkohal sai ka arvesse võetud nii kodaniku sünnihetk kui ka tema enda loomust nii, et värvid, materjalid, vormid ja detailid koos töötaksid. Kristiina soovitab kõigil kodukujundamist alustada analüüsimisest, kes olete teie, millised on teie vajadused, eelistused värvide, materjalide ja vormide valimisel. Väga vahva on sisustushoroskoop, mille abil mugav leida endale sobivaid värve ja stiile.
4
“Inimene peab oma interjööri välja kandma,” rõhutab sisekujundaja Kristiina Eljand. “Tahan märkida, et alati ei pruugi viimane tipp-disain lõppkokkuvõttes osutuda selleks, mida sellel inimesel vaja.”

Kommentaarid