Kuidas saada ülevaade millised on laen kinnisvara tagatisel teenuse tingimused

Kirjutas raidot
Article2376570160h6TiC5

 (2 korda hinnatud)

Teeme täpsema ülevaate, kuidas taotleda ja mida täpsemalt vaadata laenu taotlemisel. Teeme detailsema ülevaate protsessist. Rõhutame, et kinnisvara ei pea ilmtingimata tähendama korteri või maja. Laenu saamine on võimalik ka tühja maa, metsamaa või elamumaa tagatisel. Tagatisena eelistatakse likviidset kinnisvara. Mida likviitsem on kinnisvara, seda paremaid laenutingimusi on võimalik saada. Enne edasilugemist arvestage, et laenu on võimalik saada maksimaalselt 50-60% ulatuses kinnisvara maksumusest. Laenu saavad taotleda ka ettevõtted ja laenu taotleja ei pea olema ilmtingimata kinnisvara omanik. Piisab ka omaniku nõusolekust.

Juhised ja sammud

Raskusaste: Keskmiselt lihtne
1
Tutvu laenutingimustega enne kui asud laenu taotlema. Järgi juhiseid ja ära karda kontakteeruge laenukonsultandiga, et saada täpsemat ülevaadet sind huvitavates küsimustes. See on nende töö ja nad aitavad sind rõõmuga. Artikli puhul aitame laenutingimusi tutvustada Hüpoteeklaen OÜ teenuse laen kinnisvara tagatisel põhjal.
2
Otsi üles laenu taotlemise vorm. Kõigil endast lugupidavatel ja usaldusväärsetel on selged ning ülevaatlikud laenuvormid oma kodulehtedel. Täida kohustuslikud väljad. Peamine kohustus on vähemalt 18-eluaastat vanust. Sinu kinnisvara asukoht ei ole määrav.
3
Ühenduse võtmine - laenuettevõtet võtavad tavaliselt ise või peab nende ühendust võtma peale dokumentide esitamist. Ühendust võetakse ja ka antakse otsusest teada maksimaalselt paari tööpäeva jooksul. Positiivse otsuse puhul kutsutakse sind laenulepingut sõlmima ja laenu saab kätte hiljem notari juures, peale hüpoteegi seadmist.
4
Tutvu laenutingimustes, milline on kõige mustem stsenaarium - üldiselt on kõige kehvema stsenaariumi korral läheb vara müüki, et oleks võimalik tagasi maksta müümisest saadud vahendites taotletud laenu. Laenuperioodi on aga ka võimalik pikendada, eriti vastutulelikud ollakse kui oled eelnevalt oma maksed õigeaegselt tasunud.
5
Tutvu laenutingimustes, milline on kõige parem stsenaarium - üldiselt kinnisvaralaenu saab tagasi maksta ka ennetähtaegselt, mille korral ei lisandu lisakulusid. Samuti on võimalik tagastada laenu osaliselt.

Kommentaarid