Otsing märksõna järgi: "excel"

8 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 8
 1. Kuidas Office Xp Ja Office 2003 Saaks Office 2007 Faile Avada
  • Currently 5 / 5

  Uuem Office salvestab dokumendid veidi teise formaati (.docx, .dotx, .xlsx jne), vanema Office omanikel need failid ei avane, arvuti ütleb, et ei tunne seda faili ja soovitab otsida programmi, mille abil see fail avada. Microsoftil on sellele lihtne lahendus.

 2. Kuidas Salvestada Pooleliolevat Tööd, Kui Arvutil Hiir Lakkab Töötamast
  • Currently 5 / 5

  Keegi vist ei sooviks kaotada hulka tööd lihtsa riistvaralise rikke tõttu. Loe, kuidas salvestada dokument enamikes programmides hiirt kasutamata.

 3. Kuidas Exceli dokumenti parooliga kaitsta
  • Currently 5 / 5

  Parooliga kaitstud dokument aitab salajasi andmeid mittesoovitud isikute eest kaitsta. Samuti on võimalus küsida Exceli dokumendi muutmiseks parooli. Kuidas Exceli dokumenti parooliga kaitsta?

 4. Kuidas Excelis Aega liita
  • Currently 4.33 / 5

  Pead Excelis ajaarvestuse tabelit ning oleks vaja liita kokku erinevatesse lahtritesse kirjutatud tunnid ja minutud? Kuidas Excelis aega liita?

 5. Kuidas Excelis Pikem Tekst Lahtris Mitmele Reale Paigutada (Enteriga Viskab Kohe Järgmisele Lahtrile, Rida ei Vaheta Samas Lahtris)
  • Currently 4.29 / 5

  Kui vaja pikem tekst exceli tabelis ära mahutada mitmele reale ühte kitsavõitu lahtrisse nii, et see ei jookseks lahtri servast üle, siis vaata altpoolt, kuidas seda teha, kasutades Exceli "murra ridu" (word wrap) võimalust.

 6. Kuidas Lahendada Probleemi, Kui Office (Word, Excel) Dokument Avaneb Aeglaselt (Üle 30 Sekundi)
  • Currently 4 / 5

  Mõneti on ette tulnud, et Office dokumendi avamisel ei käivitu Word või Excel koheselt, vaid ootab kuni 30 sek enne kui dokument avaneb. Probleemi ei esine siis, kui esmalt Word või Excel lahti teha ja sealt Open käsku kasutades dokumenti avada, vaid just siis, kui...

 7. Kuidas Excelis Ümardada (Funktsioon "Round")
  • Currently 3.5 / 5

  Excelis ümardamine tuleb kasuks, kui oled näiteks arvutanud hinnad eurodest Eesti kroonidesse ja said terve tulba mitmeid kohti pärast koma sisaldavaid arve. Need aga oleks nüüd vaja täiskroonidesse ümardada. Mida teha?

 8. Kuidas Excelis tühjad lahtrid täita nulliga
  • Currently 3 / 5

  Sisestasid Excelisse hulgaliselt andmeid ja sooviksid täita nüüd kõik vahele jäänud tühjad lahtrid mingi väärtusega, näiteks nulliga? Siin on lihtne trikk, kuidas tühjad lahtrid korraga täita.