Otsing märksõna järgi: "microsoft"

6 artiklit leitud
Kuvan artikleid 1 kuni 6
 1. Kuidas Microsoft Synctoy Abil Isiklik Backup Lahendus Luua
  • Currently 4.83 / 5

  Kes on dokumentidest ja failidest arvuti kõvaketta rikke, viiruste või muu õnnetuse tõttu ilma jäänud, see ilmselt mõtleb, miks ta ei teinud küll varukoopiaid, kuid siis on juba hilja. Allpool toon ühe õpetuse, kuidas saab endale...

 2. Kuidas Töölauale Restardi Ja Shut Downi Ikooni Teha
  • Currently 4.7 / 5

  Kasulik teada, kuidas teha otsetee taaskäivituse (restart) või arvuti sulgemise (shut down) jaoks töölauale, kuna mõnikord või mõnede kasutajaõiguste puhul olla arvuti taaskäivitamine või sulgemine keelatud või disabletud (nt...

 3. Kuidas Windowsi Run Ikooni Desktopile Teha
  • Currently 4.67 / 5

  Windowsi Run aken avaneb kiirklahvikombinatsioonina Win+R või Start menüüst Run valides. Kuidas selleni viiv ikoon teha?

 4. Kuidas Wordis Tekstivormingut Kopeerida
  • Currently 4.33 / 5

  Kopeerisid enda dokumenti teksti mõnest teisest dokumendist? Nüüd näevad need natuke erinevad välja? Paranda olukord, kasutades vormingupintslit.

 5. Kuidas Excelis Pikem Tekst Lahtris Mitmele Reale Paigutada (Enteriga Viskab Kohe Järgmisele Lahtrile, Rida ei Vaheta Samas Lahtris)
  • Currently 4.29 / 5

  Kui vaja pikem tekst exceli tabelis ära mahutada mitmele reale ühte kitsavõitu lahtrisse nii, et see ei jookseks lahtri servast üle, siis vaata altpoolt, kuidas seda teha, kasutades Exceli "murra ridu" (word wrap) võimalust.

 6. Kuidas Excelis Klaviatuurilt Töölehte Vahetada
  • Currently 2.5 / 5

  Tihtipeale on mugavam teha andmetöötlustoiminguid otse klaviatuurilt, säästes sedasi murdosa sekundeid.